Jak mogę wyłączyć „Brak kopii zapasowych przez x dni” w Time Machine?


20

Od czasu aktualizacji do High Sierra często otrzymuję powiadomienie „Brak kopii zapasowych przez x dni”. Kiedyś byłem w stanie to zrobić, wyłączając Wehikuł Czasu w Preferencjach systemowych, dopóki go nie potrzebowałem, ale nie ma już możliwości wyłączenia Wehikułu Czasu. Jak mogę pozbyć się tych powiadomień?

Odpowiedzi:


18

Zrozumiał całkowicie nieoczywiste rozwiązanie. W preferencjach programu Time Machine kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę napędu, a następnie wybierz opcję „Przestań używać {Nazwa napędu} do tworzenia kopii zapasowych”.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Niezwykle okropny UX, ale przynajmniej jest to wykonalne!


Zweryfikowałem to. To dobre rozwiązanie. Aby ponownie włączyć Time Machine, ponownie wybierz dysk kopii zapasowej.
James Vanderhyde

1

Sugeruję, abyś dostał TimeMachineEditor i ustawił harmonogram tworzenia kopii zapasowych na raz w tygodniu lub jakiś okres, który uważasz za bardziej odpowiedni. Ta aplikacja zastępuje domyślny harmonogram tworzenia kopii zapasowych w programie Time Machine na godzinę i pozwala zdefiniować przedziały czasowe, aby uniemożliwić tworzenie kopii zapasowych.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.