Czy bezpiecznie jest używać magnetycznych ładowarek bezprzewodowych Qi z iPhone'em 8 lub iPhone'em X?


1

Istnieje wiele bezprzewodowych ładowarek Qi, które są reklamowane dla iPhone'a 8 i iPhone'a X, które przytrzymują telefon magnesem. Z tego, co słyszałem, Apple powiedział, że każda bezprzewodowa ładowarka Qi będzie współpracować z iPhone'em 8 i iPhone'em X. Czy istnieją jakieś oficjalne wskazówki dotyczące tego, czy magnetyczne bezprzewodowe ładowarki Qi mogą uszkodzić iPhone'a. Ponieważ go nie było, jestem przekonany, że można go bezpiecznie używać.

Czy istnieje (oficjalny lub inny) powód, by sądzić, że magnetyczne ładowarki Qi mogą uszkodzić iPhone'a 8 lub iPhone'a X?


Przykład: uchwyt na telefon z magnetyczną ładowarką QI

Zrzut ekranu w przypadku śmierci łącza: wprowadź opis zdjęcia tutaj


Sprawdź recenzje. 1,0 na 5 gwiazdek Słaby magnes Kristin 25 października 2017 r. - Zweryfikowany zakup „Magnes nie jest wystarczająco mocny, aby trzymać iPhone'a 8 plus pod dowolnym kątem. To jest bez obudowy i nie ma dołączonych żadnych magnesów do twojego telefonu. Próbowałem z tym iPhone'em 6, aby zobaczyć, czy magnes na ładowarce przynajmniej przytrzyma mniejszy telefon i ledwo go trzyma. Jeśli miałbyś użyć tego w samochodzie z mniejszym iPhone'em w dowolnej pozycji innej niż poziomo, każde uderzenie lub nagłe zatrzymanie spowodowałoby, że telefon spadłby z ładowarki ”. - Nie poleciłbym tego
Melvin Jefferson

1
@MelvinJefferson, świetny punkt. Właśnie pobrałem wynik wyszukiwania na przykład z Amazon. Droższy byłby prawdopodobnie lepszy.
bassplayer7

1
Ale aby odpowiedzieć na twoje pytanie, powinno ono naładować się bez problemu. Będzie to powolne ładowanie, ale to lepsze niż brak ładowania. Chociaż zakup pakietu baterii obsługującego technologię IQ (Anker i RavPower) będzie działał lepiej, chyba że potrzebujesz podstawki na GPS.
Melvin Jefferson

Moim zmartwieniem byłoby namagnesowanie jakichkolwiek metali żelaznych znajdujących się w telefonie, aby zmniejszyć czułość magnetometru / kompasu. Widzę to w teorii, ale nie wiem, jakie byłyby to rzeczywiste skutki.
user71659,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.