Program aktualizacji iPhone'a bez dodawania linii lub aktualizacji?


1

Czy można wykonać program aktualizacji iPhone'a bez konieczności aktualizacji istniejącej linii lub dodawania nowej? Robisz to tylko dla płatności miesięcznych?

Odpowiedzi:


2

Nie, to niemożliwe. Musisz zaktualizować istniejącą linię lub dodać nową linię za pośrednictwem IUP.

Nie musisz używać swojego dotychczasowego operatora komórkowego. Jeśli masz na przykład AT&T i chcesz używać T-Mobile do konkretnego zakupu iPhone'a, możesz to zrobić. Musisz jednak wybrać operatora dla iPhone'a (nawet jeśli są sprzedawane odblokowane).


1
Może jestem po prostu zmęczony, ale wygląda na to, że twój drugi akapit jest trochę sprzeczny z twoim pierwszym? Wiem, że muszę wybrać operatora, ale nie mogę po prostu wybrać AT&T, a następnie podłączyć starą kartę SIM po jej dostarczeniu? Chcę zdobyć nowy X, ale nie kwalifikuję się do ulepszenia bez spłacenia starego, ale nie mam pieniędzy na spłatę starego, dopóki go nie sprzedam, ale nie chcę iść tydzień bez telefon.
user717452

Drugi akapit to tylko przykład zmiany przewoźników podczas modernizacji linii. Nie możesz wybrać AT&T, ale nie możesz podać linii AT&T podczas realizacji transakcji. Zapobiega to robieniu dokładnie tego, co opisałeś.
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.