Syn ma nowego MacBooka Air i chciałbym śledzić wiadomości


-2

Mój syn ma nowego MacBooka Air i używa Wiadomości do wysyłania SMS-ów do znajomych itp. Znalazłem niepokojące wiadomości na jego komputerze i chciałbym je śledzić i oglądać.

Jak mogę to zrobić?


Czy masz jego identyfikator Apple ID i hasło? Jedynym sposobem na to byłoby użycie jego poświadczeń do zalogowania się z innego komputera. Czy wysyła wiadomości tylko przez MBA, a nie przez iPhone?
fsb

Czy masz fizyczny dostęp do tego komputera Mac, w tym hasło użytkownika? Ponadto z etycznego punktu widzenia powinieneś poinformować syna, że ​​monitorujesz jego przesłania, nawet jeśli nie jest dorosły.
oa-

Zresztą i tak nie da się tego zrobić potajemnie. Jeśli czytasz wiadomość, zostanie ona oznaczona jako przeczytana na wszystkich powiązanych urządzeniach.
Tetsujin

Bliscy wyborcy: To pytanie jest bardzo poruszone na ten temat, ponieważ dotyczy zarządzania komputerem MacBook
Allan

Odpowiedzi:


1

Jednym ze sposobów byłoby zdobycie hasła do Apple ID i skonfigurowanie iMessages za pomocą swojego konta na telefonie lub komputerze.

Będziesz mógł zobaczyć wszystkie wiadomości iMessage, które wysyła i odbiera.

Najtrudniejszą częścią może być zdobycie hasła Apple ID, a nawet gdy je dostaniesz, zawsze może zmienić hasło, które wyloguje się z jego konta.


0

Potrzebujesz oprogramowania monitorującego, takiego jak WebWatcher .

Zwykliśmy polecać tego typu oprogramowanie rodzicom, którzy chcieli monitorować zachowanie swojego dziecka w Internecie. Zastrzeżenie polega na tym, że będziesz potrzebować dostępu do urządzenia, aby zainstalować oprogramowanie, które będzie działać potajemnie w systemie.

Ponieważ dział IT miał dostęp do wszystkich laptopów znajdujących się w sieci, chętnie pomogliśmy rodzicom w nadzorowaniu działań ich dzieci w Internecie. Jeśli ten MacBook Air został wydany w szkole, możesz uzyskać pomoc od jego działu IT.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.