iOS: Firefox - jak mogę usunąć zakładkę na pulpicie


1

Zainstalowałem Firefoksa na moim urządzeniu iOS i zalogowałem się na swoje konto Firefox (Sync). Na ekranie Zakładki mam folder „Zakładki na pulpicie” z moimi normalnymi zakładkami. Miły! Jedną z nich jest moja lista lektur, a kiedy skończę zakładkę, chcę ją usunąć z tego folderu.

Niestety, gdy otwieram zakładkę z folderu „Zakładki na pulpicie”, okienko „przycisk burgera” (trzy linie, środkowy przycisk na pasku stopki) nie pokazuje niebieskiej gwiazdki z „Usuń zakładkę”, ale pustą gwiazdkę z „Dodaj Zakładka ”- więc nie mogę jej„ usunąć ”, aby usunąć moją zakładkę, ale tworzę nową zakładkę na swoim smartfonie, która jest następnie synchronizowana z folderem„ Mobilne zakładki ”z moim komputerem stacjonarnym Firefox.

Nie znalazłem też sposobu na usunięcie zakładki w samym menu zakładek - przeciąganie, długie kliknięcie itp. Nic nie robią.

Jedynym obejściem, jakie znalazłem, było ponowne dodanie strony do zakładek w przeglądarce Firefox iOS, aby zsynchronizować ją ponownie, a następnie użyć folderu „Mobile Bookmarks” na pulpicie, aby usunąć obie zakładki z obu folderów. To działa, ale muszę o tym pamiętać.

Jak mogę bezpośrednio usunąć zakładkę na pulpicie przez Firefox na iOS?


1
Szukam również sposobu, aby to zrobić. IOS Firefox pozwala mi usuwać zakładki dodane z iOS Firefox, ale nie zakładki dodane z Firefoksa na komputery.
Brian Kendig

Tak, naprawdę muszą naprawić ten błąd!
Jez
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.