Jak włączyć efekt powolnego dżina w systemie macOS 10.13 High Sierra?


21

W przeszłości mogliśmy przytrzymać shifti nacisnąć przycisk minimalizacji, aby uzyskać efekt powolnego dżina. Ale w macOS 10.13 High Sierra nie mogę już używać tej sztuczki. Jak włączyć tę funkcję?


To samo z innymi animacjami, takimi jak Widżety.
JMY1000,

Odpowiedzi:


32

Dzięki @etaionshrd na Reddit znalazłem to polecenie terminala:

defaults write com.apple.dock slow-motion-allowed -bool true && killall Dock

Jeśli to nie działa, spróbuj skopiować i wkleić. W terminalu i licznikach pisowni nie ma żadnej autokorekty. Działa dla mnie macOS 10.13.2 High Sierra.

https://www.reddit.com/r/apple/comments/6jeefp/in_the_latest_high_sierra_beta_a_small_relic_from/#t1_dmpcle3


Niesamowite, dziękuję bardzo. Zauważyłem pewne interesujące zachowanie: wydaje się, że działa dobrze dla prawie wszystkiego (minimalizacja, kontrola misji, pokaż pulpit, pulpit nawigacyjny), z wyjątkiem pulpitu nawigacyjnego, gdy używasz rzeczywistego klucza pulpitu nawigacyjnego zamiast F12. Jest całkiem możliwe, że jest to również specyficzne dla mojego komputera (tMBP) z powodu jakiegoś dziwnego dziwactwa.
JMY1000,

Wohoo !! To działa! Dzięki tobie i @etaionshrd na Reddit. : D
mul14

@ JMY1000 tak powinno być. Jest to animacja w zwolnionym tempie niekoniecznie tylko dla stacji dokującej (chociaż tak sugeruje to polecenie)
cmarangu

1
@JeevanTakhar miło to słyszeć!
cmarangu

1
@ JMY1000 oh, nie zawsze działało na desce rozdzielczej? Cóż, myślę, że to była funkcja, w którą się wtedy wtulili. Również każdy zainteresowany tym może być zainteresowany ukrytym efektem minimalizacji „ssania”
cmarangu

2

Myślę, że wyłączają tę funkcję domyślnie po 10 plus latach, co za wstyd.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.