App Store nadal pokazuje opcję pobierania dla Mac OS High Sierra?


3

Zainstalowałem już macOS High Sierra. O komputerze Mac Ale nadal pokazuje opcję pobierania w App Store. macOS High Sierra w App Store

Ponadto niektóre nowe funkcje High Sierra, takie jak automatyczne zatrzymywanie filmów z dźwiękiem w Safari, zostały już zaktualizowane w moim systemie, zanim kliknąłem przycisk pobierania w celu zainstalowania macOS High Sierra.

Odpowiedzi:


3

Przycisk pobierania w App Store jest już zaprojektowany, więc możesz pobrać kopię zapasową, kopię na inny komputer, maszynę wirtualną itp.

Safari 11, wersja w High Sierra, jest dostępna jako aktualizacja dla Sierra i El Capitan, która umożliwia takie funkcje, jak automatyczne blokowanie dźwięku. Prawdopodobnie masz włączone automatyczne aktualizacje, jeśli nie pamiętasz ich instalacji.


Wielkie dzięki @ user71659. Jeszcze jedno! Słyszałem, że Apple wydało łatkę bezpieczeństwa dla High Sierra. Jednak nadal nie jest dostępny w App Store. Czy mogę go pobrać skądinąd?
scipsycho
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.