Jak włączyć dźwięk w MacBooku po podłączeniu do drugiego monitora przez HDMI?


18

Mój MacBook Pro nie będzie odtwarzał dźwięku po podłączeniu drugiego monitora przez HDMI. Kiedy używam przycisków głośności, widzę tę ikonę:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jak to rozwiązać?

Odpowiedzi:


17

macOS emituje dźwięk przez HDMI i zdecydował, że głośność należy zmieniać tylko w urządzeniu odbierającym dźwięk. Jeśli chcesz, aby dźwięk wychodził z monitora, dostosuj jego głośność bezpośrednio (lub podłącz głośniki). W przeciwnym razie użyj opcji Głośność na pasku menu (ikona głośnika) lub preferencji System dźwięku, aby zmienić urządzenie wyjściowe audio na „Głośniki wewnętrzne”.


3

Spróbuj otworzyć Preferencje systemowe -> Otwórz dźwięk -> Kliknij Wyjście -> Przełącz urządzenia na słuchawki lub głośnik.


3

Spróbuj uruchomić następujące polecenie:

sudo killall coreaudiod

a następnie ponownie uruchom coreaudiod w ten sposób:

sudo -u _coreaudiod /usr/sbin/coreaudiod &

Zabije to demona Core Audio (który jest procesem na poziomie systemu, dlatego konieczne jest eskalowanie uprawnień do poziomu superużytkownika sudo).


Może jeśli byłby inny problem, który spowodował ten sam objaw, ale dla jasności, myślę, że postrzegany „problem” OP dotyczy połączenia HDMI, tak jak widziałem, i nie jest to naprawdę błąd, więc myślę, że pozostałe 2 odpowiedzi są lepsze w tej sytuacji. Ta czynność może „zresetować” system audio, tym samym niejawnie zmieniając urządzenie audio, ale jest bardziej destrukcyjna i zwykle niepotrzebna.
Pysis,

Wystarczająco uczciwe dla twojej odpowiedzi, jednak gdy miałem ten problem w przeszłości, polecenie zawsze działało dla mnie. Również dość powszechne rozwiązanie dla innych, którzy mieli ten problem, jeśli korzystasz z Google. Tak czy inaczej, decyzja zależy od OP :)
4Maes 10.10.17

2

Myślę, że Twój telewizor odtwarza dźwięk, aby to zmienić. Przejdź do Audio MIDI Setuo w menu Aplikacje> Narzędzia, a następnie kliknij wbudowane wyjście i kliknij koło zębate ustawień znajdujące się pod głośnikami, a następnie kliknij „Użyj tego urządzenia do wyjścia dźwięku”.


To była odpowiedź, która pomogła mi!
Roger Dodger

1

Naprawiłem to, przechodząc do konfiguracji audio midi. - Kliknij symbol + u dołu okna. - wybierz opcję Utwórz urządzenie wielofunkcyjne. - podświetl nowo dodane urządzenie - kliknij ikonę koła zębatego w dolnej części okna - wybierz użyj tego urządzenia do odtwarzania dźwięku.

To było absolutnie głupie szczęście, bałagan z ustawieniami, ale działa!


1
Utworzono urządzenie multi audio. Przyciski multimedialne F11 (mniej) F12 (głośniej) nadal nie działają
BlkPengu

0

Mam MacBooka Pro 2017 i niedawno kupiłem Dell U2719DC. Kupiłem go ze względu na pojedynczy kabel USB-C do mojego pomysłu na MBP. Patrząc na sposób kontrolowania dźwięku z monitora, wypróbowałem SoundFlower / Bed i chociaż zadziałało, okazało się, że jest to naprawdę brzydkie rozwiązanie.

Udało mi się utrzymać marzenie o 1 kablu przy życiu, kupując przetwornik cyfrowo-analogowy M-Audio Micro za 60 USD (można uzyskać znacznie tańsze przetworniki USB). To po prostu urządzenie wyjścia liniowego USB, które podłącza się do mojego koncentratora monitorów z tyłu i daje mi kontrolę nad poziomem wyjściowym bez potrzeby korzystania ze szkicowych sterowników lub oprogramowania - wystarczy podłączyć i gotowe.

To rozwiązanie prawdopodobnie nie jest dla wszystkich, a szczególnie ograniczone do tych z monitorami USB-C, ale pomyślałem, że i tak podzielę się.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.