Baza wiadomości SMS z iOS 4.1 do iOS 11


1

Chcę przywrócić stare wiadomości na nowym iPhonie, jednak po przywróceniu z kopii zapasowej aplikacja komunikatora przestaje działać. Wsparcie Apple twierdzi, że baza danych jest uszkodzona. Od przeglądania plików .db 4.1 i 11 schemat jest inny.

Czy są jakieś skrypty / narzędzia do przeniesienia starych danych do nowszego formatu? Do tej pory zmęczyłem 9 narzędzi i albo nie mogę odczytać starej bazy danych, albo nie mogę przenieść ich na nową.

Jedynym narzędziem, które się zbliża, jest icopybot, ale dostaję ograniczenie błędu 2067 dotyczące 2 pól.


Wsparcie Apple zaleciło zakup taniego używanego iPhone'a 4s z io9, a następnie przywrócenie starego ios3 z powrotem do niego. To zaktualizowało bazę danych o nowe pola. Następnie wykonaj kopię zapasową nowego iPhone'a i przywróć go do nowego iPhone'a 8 io11. Działało dobrze Z jakiegokolwiek powodu kod aktualizujący db sqlite nie znajduje się w systemie io11 tylko 9 i może poniżej.
wildpeople23

Odpowiedzi:


0

Możesz spróbować migrować dane z telefonu do pośredniczącego systemu iOS. Na przykład, jeśli zaczynasz od iPhone'a 3G (który ma maksymalnie iOS 4), uaktualnij ten telefon do iPhone'a 4S (który można zaktualizować do wersji iOS 9). Jeśli możesz uaktualnić z iPhone 3G do 4S, będziesz mieć swoje wiadomości tekstowe na iOS 9.3.5, co zdecydowanie powinno być możliwe do uaktualnienia do iOS 11.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.