Po aktualizacji do High Sierra moje słuchawki Bluetooth mają straszną jakość dźwięku


15

Ponadto nie mogę już wstrzymywać odtwarzania i grać za pomocą przycisku na słuchawkach.

Są to słuchawki Beats by Dre, które są dostępne dla studentów i nauczycieli. Jakość jest świetna, gdy podłączam połączenie przewodowe.


Czy rozebrałeś istniejące ustawienia bluetooth słuchawek i odtworzyłeś je?
IconDaemon,

Tak: zapomnij urządzenie, wyłącz bluetooth, włącz ponownie, ponownie odkryj / sparuj urządzenie. Bez zmian :( Dzięki
Nick

Odpowiedzi:


38

Napotykając dokładnie ten sam problem, naprawa / ponowne uruchomienie nie działa.

Ale po ponownym przełączeniu ustawienia mikrofonu Internal Microphonena standardową jakość dźwięku powraca. Myślę, że jakość dźwięku ulega pogorszeniu, gdy mikrofon jest aktywny.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Tak, zauważyłem, że dźwięk się zmienia, gdy aktywne wejście jest zmieniane (tj. Kiedy Siri jest aktywowane). Po zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania problem zniknął.
Nick

1
@Nick jaka aktualizacja oprogramowania? Nadal mam ten problem w systemie macOS High Sierra 10.13.1
vk.edward.li

ta, która zadziałała dla mnie, to aktualizacja 10.13.1 - przepraszam: /
Nick

Po uaktualnieniu do High Sierra na moim MacBooku Pro miałem wyjątkowo niestabilną wydajność. To było bezużyteczne. Natknąłem się na ten artykuł i zmieniłem wejście dźwięku na wewnętrzny mikrofon. Natychmiast zauważyłem różnicę; na lepsze. Używam 10.13.1 na 13 MBP z połowy 2012 roku.
William Pool

Wydaje się, że problem ten pojawił się ponownie w 10.13.2.
Joel Teply

2

jedną z opcji jest wprowadzenie następującego polecenia do terminala

defaults write com.apple.BluetoothAudioAgent "Apple Bitpool Min (editable)" -int 40

Liczba 40 może nie działać, spróbuj zwiększyć swoją wydajność, uruchamiając polecenie z 40, 50, 60 itd. I ponownie podłączając zestaw słuchawkowy po każdym uruchomieniu polecenia. Mój JayBird BlueBuds X zaczął normalnie pracować w wieku 60 lat.

( https://lifehacker.com/fix-your-bluetooth-audio-in-yosemite-with-this-terminal-1670380974 )

Inną opcją, która zadziałała dla niektórych osób, jest ustawienie urządzenia wejściowego na wewnętrzny mikrofon w ustawieniach audio

ustawienia dźwięku

( /programming/37901761/bluethooth-headphone-music-quality-deteriorates-when-launching-ios-simulator )


Dzięki, próbowałem zaktualizować ustawienia Bluetooth Audio Agent. (Inne również na ten post reddit: reddit.com/r/apple/comments/5rfdj6/... ) ponownie uruchomił Bluetooth, ponownie uruchomił komputer Mac, ta sama zła jakość. Znalazłem sugestię dotyczącą wyboru wbudowanego mikrofonu i żadnych zmian. W tym momencie domyślam się, że w aktualizacji High Sierra jest coś, co nie zostało jeszcze naprawione. Jeszcze raz dziękuję
Nick,

2
Ciągle otwieram ten przepływ stosów, aby znaleźć twój post, więc wiele razy twój fragment naprawił to dla mnie. Chciałbym, żeby to było trwałe ... ale to przynajmniej natychmiastowe obejście. Dzięki!
Tiago,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.