High Sierra zmienia się przycisk mediów (odtwarzania)


10

Po aktualizacji do High Sierra na moim Macu, zdaję sobie sprawę, że Apple zmieniło przycisk multimediów (odtwarzania), aby ujednolicić wszystkie media odtwarzane wszędzie, w tym stronę Safari. Wcześniej przycisk wpływał tylko na utwory odtwarzające aplikacje takie jak Spotify lub iTunes, teraz zatrzymuję moje wideo zamiast utworu po jego naciśnięciu.

Wysłałem już opinię do Apple, https://www.apple.com/feedback/, więc szukam obejścia / poprawki / skryptu lub narzędzia do przywrócenia zmiany pauzy w odtwarzaniu dokonanej przez Apple.

Dla jasności używam wersji MBPnTB 2016, co oznacza, że ​​mam przycisk funkcji nośnika fizycznego.

Czy mogę przywrócić fizyczne przyciski multimedialne klawiatury tylko do sterowania iTunes?


Odpowiedzi:


5

Jednym z rozwiązań tego problemu jest ta niewielka aplikacja paska menu .


Witamy, aby zapytać inaczej! Staramy się znaleźć najlepsze odpowiedzi, które dostarczą informacji, dlaczego są najlepsze. Wyjaśnij, dlaczego uważasz, że zalecane oprogramowanie jest lepsze od innych. Wolimy więcej niż odpowiedź tylko za pomocą linku, więc dodaj opis oprogramowania i dlaczego go polecasz. Zobacz Jak odpowiedzieć na pytanie, jak udzielić wysokiej jakości odpowiedzi. - Z recenzji
fsb

to dla mnie praca.
haoyin

Zanim się zorientowałem, że to istnieje, napisałem również małą aplikację paska menu, aby rozwiązać ten sam problem! stuntsoftware.com/reflex
Dan Messing
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.