Nowy iPhone 7 Plus nie pozwala mi przywrócić poprzedniej kopii zapasowej po instalacji


1

Dostałem zupełnie nowy (tj. Zamknięty) iPhone 7 Plus bez simlocka. Kiedy go włączyłem, poprosił mnie o moje hasło Wifi, które zostało aktywowane, poprosił mnie o zalogowanie się do mojego konta iCloud i skonfigurował się jako nowy iPhone.

Ekran Aplikacje i dane , na którym mogę przywrócić kopię zapasową, jak nigdy nie pokazano. Tak jak w przypadku preinstalowanego systemu iOS 10, założyłem, że muszę skorzystać z tej funkcji, aby zaktualizować urządzenie. Nie. Nawet w systemie iOS 11 za każdym razem, gdy go konfiguruję (tj. Po wybraniu „Wymaż całą zawartość i ustawienia”), nie wyświetli tego konkretnego ekranu.

Jakiś pomysł, jaki może być powód? Pochodzę z iPhone'a 5c i utworzyłem kopię zapasową iCloud, którą chcę przywrócić na nowym iPhonie 7 Plus.


Czy próbowałeś podłączyć iPhone 7 Plus do komputera Mac / PC i korzystać z iTunes?
Monomeeth

@Momomeeth yes, ale opcje „restore” są wyszarzone. Jednak może to być problem z moim komputerem.
muffel

Czy widzisz jakieś kopie zapasowe iCloud w swoim magazynie iCloud? support.apple.com/pl-HT204215#findiCloud
Kelly

@ Kelly yes I
did

Czy możesz sprawdzić, czy iPhone jest w systemie iOS 11.0 lub 11.0.1 (iw razie potrzeby zaktualizować do 11.0.1)? Jeśli potrzebujesz aktualizacji, spróbuj ponownie usunąć całą zawartość i ustawienia i sprawdź, czy masz teraz ekran aplikacji i danych.
Kelly
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.