Po uaktualnieniu do systemu iOS 11.0 pojawia się błąd „nie można się zalogować”


2

Po uaktualnieniu do systemu iOS 11.0 otrzymuję błąd „nie mogę się zalogować”. Teraz nie mogę uzyskać dostępu do mojego iPhone'a. Co powinienem zrobić?

Ponieważ mam ten sam problem opisany powyżej, opiszę kroki, które podejmuję, zanim pojawi się komunikat „nie można go podpisać”.

  1. Widzę ekran „Aktualizacja została zakończona. Twój iPhone został pomyślnie zaktualizowany.
  2. Naciskam przycisk „kontynuuj”.
  3. Pojawi się strona „Apple ID”. Poświadczenia Apple należy wypełnić. Wypełniam swój Apple ID i hasło i klikam przycisk „Dalej”.
  4. Pojawi się ekran: „Może to potrwać kilka minut ...”
  5. Regulamin. Naciskam przycisk „Zgadzam się”. Pojawi się komunikat „Nie można się zalogować”.

Teraz nie mogę używać mojego iPhone'a.

Odpowiedzi:


2

Spróbuj przełączać sieci.

Jeśli korzystałeś z Wi-Fi, spróbuj innego Wi-Fi lub przełącz się na dane mobilne, wyłączając Wi-Fi. Jeśli korzystałeś z danych mobilnych, spróbuj użyć Wi-Fi.

Często mi to pomaga.

Jeśli te nie działają, masz kilka opcji:

  1. Uruchom ponownie urządzenie
  2. Zresetuj ustawienia sieciowe (jeśli możesz do nich dotrzeć)
  3. Jeśli zresetowanie urządzenia i ustawień nie zadziałało, sprawdź kopię zapasową iCloud lub kopię zapasową iTunes (preferowana iCloud). A potem wymazać i przywróć iPhone'a bez kopii zapasowej. Jeśli możesz się zalogować bez problemu, usuń, przywróć i przywróć kopię zapasową.

Jeśli nie możesz się zalogować po pierwszym skasowaniu i przywróceniu bez kopii zapasowej, zadzwoń do AppleCare i poinformuj nas o wszystkim, co zostało zrobione, i pamiętaj, aby wspomnieć, że przywracanie zostało wykonane, ale nie rozwiązało to problemu.


1
Dziwne, że byłem w stanie zalogować się do sklepu z aplikacjami tylko za pomocą danych komórkowych, WiFi zawsze zawodzi. Dlaczego?
jrh

1
Potem jest blok w sieci. Sprawdź usługę VPN lub wbudowaną w sam router
Melvin Jefferson

1
Czy Twój IP jest generowany automatycznie lub statycznie? To także pomaga. Aby jeszcze bardziej udowodnić, czy problemem jest sieć, spróbuj użyć wielu urządzeń, w szczególności urządzeń Apple.
Melvin Jefferson

1
To dynamiczne IP. Ponieważ nie miałem problemów z logowaniem / wylogowywaniem się z mojego konta iCloud (poprzez Ustawienia) lub uzyskiwaniem dostępu do dowolnej witryny (np. Google) przez Wi-Fi, to trochę dziwne, że VPN blokuje tylko serwery odpowiedzialne za logowanie do aplikacji sklep, ale myślę, że to możliwe. Jeśli mam czas, wyloguję się z sklepu z aplikacjami i spróbuję ponownie, aby sprawdzić, czy mogę go odtworzyć; w tej chwili próbuję odtworzyć (prawdopodobnie?) niepowiązany błąd, który powoduje awarię OneDrive. Zazwyczaj jestem dobrze zaznajomiony z sieciami, ale nie wiem, w jaki sposób urządzenia iOS w szczególności współdziałają z sieciami korporacyjnymi.
jrh

Spróbuj za pośrednictwem innej sieci Wi-Fi, aby zobaczyć, czy uzyskasz podobne wyniki.
Melvin Jefferson

1

Próbowałem każdej metody, ale nie w porządku. Po prostu klikam „zapomniałem hasła lub ....” i klikam „Utwórz nowe”, a następnie klikam „utwórz później (w ten sposób, nie to samo)” i wyglądało na to, że już zarejestrowałem się na icloud.


To rozwiązanie pomogło mi w odnowieniu telefonu, kupiłem go „jak nowy” ze sklepu, ale telefon został zablokowany dla nowych użytkowników. Udało mi się zalogować za pomocą starego identyfikatora, ale nie za pomocą nowo utworzonego identyfikatora mojej córki. Stworzyłem go online, jako identyfikator Mac lub iPhone, a sprzęt jest ograniczony do 3 nowych identyfikatorów na telefon.
Yuval Harpaz
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.