Jak zmienić adres e-mail używany do płatności Apple Pay?


8

Kiedy przesyłam transakcję za pomocą Apple Pay, wszystkie moje e-maile z powiadomieniami trafiają na zły adres (jeden z moich, ale niepoprawny).

W systemie iOS odpowiednie ustawienie (Ustawienia> Portfel i Apple Pay) ma już prawidłowy adres e-mail , ale nie jest używane. Dodałem także poprawne dane w obrębie ekranu płatniczej firmy Apple zapłacić, ale który nie jest używany lub nawet pamiętać o kolejnych zakupach albo.

Jak wybrać inny adres do użytku z Apple Pay?


Ten problem występuje nadal (w systemie iOS 11.2.6). Pomimo prawidłowego adresu e-mail i numerów telefonów wybranych w ustawieniach Portfela w iOS, ApplePay je ignoruje i nie ma możliwości wyboru ich spośród adresów i numerów telefonów oferowanych podczas płatności.
orome

Odpowiedzi:


6

Na stronie wsparcia Apple Pay :

Zaktualizuj informacje rozliczeniowe i kontaktowe

Dowiedz się, jak zaktualizować informacje rozliczeniowe i wysyłkowe dla kart używanych w Apple Pay.

iPhone lub iPad

  • Aby zmienić informacje rozliczeniowe, wybierz Ustawienia> Portfel i Apple Pay, stuknij kartę, a następnie stuknij, co chcesz zaktualizować.
  • Aby zaktualizować swój adres e-mail , numer telefonu i adres wysyłki, wybierz Ustawienia> Portfel i Apple Pay, a następnie wybierz, co chcesz zaktualizować.

Powinienem wspomnieć: już próbowałem obu z nich. Ten pierwszy tak naprawdę nie ma miejsca na podanie adresu e-mail; ten drugi ma już prawidłowy adres e-mail , ale nie jest używany.
orome

Edytuj swoje pytanie, aby uwzględnić te ważne fakty. Bardzo pomocne jest wiedzieć, co już próbowałeś. Możesz spróbować usunąć wszystkie karty kredytowe i debetowe z portfela i zacząć od nowa.
IconDaemon

„Możesz spróbować usunąć wszystkie karty kredytowe i debetowe z portfela i zacząć od nowa”. Było to już dość niedawno (podczas wymiany telefonu). Nie rozwiązało problemu.
orome

+1 Dodałem kilka szczegółów i wygląda na to, że połączenie lub bilet ze wsparciem byłoby potrzebne, jeśli już wyczerpałeś rzeczy, które możesz zmienić na swoim końcu @orome
bmike

@bike Wolę inne rozwiązanie. Rozmowa z miłymi ludźmi z Apple NIGDY nie pomogła (i często pogarsza sytuację) i zawsze zajmuje zdecydowanie za dużo czasu.
orome,

-1

Wygląda na to, że adres e-mail w ustawieniach portfela i „Płatności” pobiera dane z karty kontaktu, a nie tylko to, co wpisujesz w ustawieniach portfela i „Płatności”. Spróbuj dodać wiadomość e-mail, której chcesz użyć, do swojej karty kontaktu, zanim wybierzesz ją w ustawieniach portfela i Płać i sprawdź, czy to pomoże w jej utrzymaniu.


Wiadomość e-mail znajduje się już na karcie kontaktowej.
orome
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.