Jak mogę wylogować wiadomości z konta Google Talk w High Sierra?


2

High Sierra usuwa obsługę Google Talk dla Wiadomości. To nie jest tak naprawdę wina Apple, ponieważ Google migruje wszystkie funkcje Google Talk do Hangouts i nie pozwala klientom zewnętrznym na łączenie się z Hangouts. Ale po aktualizacji z Sierra na komputerze, który był zalogowany do konta Google Talk, Wiadomości są nadal połączone z tym kontem i odbierają wiadomości, ale nie mogą ich wysyłać. Jak mogę wylogować Wiadomości z tego konta, które jest teraz bezużyteczne? Nie wyświetla się na karcie Konta w preferencjach Wiadomości.

Odpowiedzi:


1

To może pomóc https://apple.stackexchange.com/a/107120 .

Zrobiłbym różne kroki, a następnie zacząłem od zera. Lub ... możesz spróbować sprawdzić, co robią poszczególne pliki w tych katalogach i sprawdzić, czy możesz ręcznie usunąć konto.

Jeśli spróbujesz zastosować metodę każdego pliku , wygląda na to, że plik ~/Library/Preferences/com.apple.iChat.Jabber.plistzawiera konta Google. Jeśli zobaczysz swoje konto, usuń je i ponownie uruchom Wiadomości.

Ważne : wykonaj kopię zapasową plików przed zrobieniem czegoś, co może uszkodzić system operacyjny. ZAWSZE. Nauczyłem się tego na własnej skórze. Zawsze łatwiej jest skopiować pliki z powrotem niż naprawić coś od zera.


0

Nie widzisz Google w kontach internetowych?

Jeśli tak, wyłącz Wiadomości. Jeśli nie, wyloguj się / usuń Google z kont, a następnie zaloguj się ponownie.


Google ma konta internetowe, ale nie ma opcji Wiadomości do usunięcia.
Mike Scott,

0

Uaktualniłem do High Sierra i stwierdziłem, że moje konto Google Talk przestało automatycznie otrzymywać wiadomości (naprawione może w nowszej wersji?), Więc nie jestem pewien, czy to działa, ale mam kilka sugestii:

1) Spróbuj całkowicie usunąć swoje konto Google z kont internetowych i upewnij się, że nie otrzymujesz wiadomości.

2) Jeśli to nie wystarczy, otwórz Dostęp do pęku kluczy i wyszukaj klucze z nazwą Google w nich. Możesz przeglądać i kopiować hasła i informacje do pliku tekstowego, jeśli chcesz wykonać kopię zapasową. Usuń wszystko, co znajdziesz.

Po wykonaniu którejkolwiek z tych czynności przejdź do Kont internetowych i dodaj je ponownie lub ponownie wprowadź hasło do konta Google. Mam nadzieję, że to zadziała dla Ciebie!


1
Nie mogę usunąć mojego konta Google, ponieważ mam wiele gigabajtów wiadomości e-mail Gmaila i powolne połączenie internetowe. Pobranie ich wszystkich zajmie dni.
Mike Scott,

Widzę. To nie było w pierwotnym pytaniu, więc nie wiedziałem. Może nadal warto spróbować, jeśli możesz skorzystać z szybszego połączenia w innym miejscu (praca, dom znajomego). Możesz też lokalnie archiwizować wiadomości e-mail i pobierać tylko nowe.
Brandon Rader,

Czy możesz zabrać swojego Maca do Starbucks lub Apple Store? Jeśli to nie jest Macbook, to rozumiem. Ale powinieneś usunąć konto i zainstalować je ponownie. Starbucks lub Apple Store mają dość przyzwoite prędkości Wi-Fi.
Melvin Jefferson
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.