Jakie narzędzia są dostępne, aby uporządkować aplikacje iOS w folderach?


1

Kiedyś mogliśmy organizować aplikacje iOS na iPhony i iPady, łącząc je z komputerem Mac i używając niektórych funkcji w iTunes. Ale dzięki ostatnim zmianom w iTunes nie jest to już możliwe. Jeśli masz urządzenie iOS z wieloma aplikacjami na wielu ekranach głównych, trudniej jest teraz uporządkować te aplikacje w folderach (przeciągając aplikacje na wiele ekranów głównych). Czy ktoś może polecić łatwiejszy sposób na osiągnięcie tego, w tym na przykład oprogramowanie innych firm działające na komputerze Mac?

Odpowiedzi:


1

Możesz użyć Apple Configurator 2, dostępnego w MAS. Jest przeznaczony jako narzędzie dla przedsiębiorstw zarządzających wieloma urządzeniami iDevices, ale działa równie dobrze dla jednego. Jest dość intuicyjny i graficzny w użyciu.

Wybierz urządzenie, a następnie z paska menu: Działania | Zmień | Układ ekranu głównego. Tam możesz przeciągać aplikacje. Możesz nawet wybrać wiele aplikacji (Cmd-Click) i przenieść je razem.


Pobrałem i zainstalowałem Apple Configurator 2 na moim komputerze Mac. Jednak nie widzę żadnej funkcji, która umożliwiałaby użytkownikowi porządkowanie aplikacji na moim iPhonie (podłączonym przez USB do mojego Maca) w folderach.
Richard Fuhr

Wybierz urządzenie, a następnie z paska menu: Działania | Zmień | Układ ekranu głównego. Tam możesz przeciągać aplikacje.
Andy Griffiths

Zredagowałem swoją odpowiedź, aby odzwierciedlić mój komentarz
Andy Griffiths

Dziękujemy za podanie dodatkowych szczegółów. Początkowo nie widziałem tej funkcjonalności. Teraz to robię i próbuję.
Richard Fuhr

Funkcjonalność jest dostępna, ale wydaje się, że jest słabo zaimplementowana. Dla użytkownika, który ma wiele ekranów głównych, w konfiguratorze nie ma paska przewijania, więc nie znalazłem jeszcze sposobu, aby zobaczyć wszystkie moje ekrany główne w konfiguratorze.
Richard Fuhr
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.