Wygładzanie czcionek tekstu PDF w High Sierra


18

macOS High Sierra wydaje się inaczej traktować wygładzanie czcionek i antyaliasing w dokumentach PDF w wersji zapoznawczej. Tekst jest bardziej rozmazany i mniej wyraźny.

Wyłączyłem „Używaj wygładzania czcionek LCD, gdy są dostępne” w Preferencjach systemowych bez różnicy.

Czy można powrócić do sposobu, w jaki macOS Sierra obsługiwał tekst PDF?


5
To samo tutaj. Udokumentowałem problem tutaj: https://imgur.com/a/Q8LnI, a nawet wypełniłem raport o błędach w Apple. Bardzo denerwujące, zwłaszcza że działało to poprawnie w Sierra.
Transgredi

5
To samo tutaj, bardzo denerwujące. @Transgredi jest link do twojego zgłoszenia błędu? Chciałbym tam głosować, jeśli to możliwe.
Anderson Freitas

2
To samo tutaj. Musiałem przejść na Adobe Reader. Cierpię również na pogrubiony tekst dla skróconych nazw folderów i nazw plików (w widoku kolumny), co jest bardzo denerwujące dla każdego, kto ma OCD tak samo jak ja lol.
Lee

2
Chciałbym również zagłosować za zgłoszeniem błędu. Daj nam znać, jeśli jest to możliwe.
mareoraft

Odpowiedzi:


6

Wydaje się, że są tu różne problemy (sądząc po komentarzach).

  1. Wersja podglądowa jest coraz bardziej błędna. Zastosowanie alternatywnego sposobu wyświetlania plików PDF może być jedyną opcją, aby uzyskać prawidłowe wyświetlanie tekstu, przynajmniej na razie. Czasami samo użycie QuickLook zapewni lepsze wyniki niż Preview.app. Aby obejść ten „fubarowy buggy”, niektórzy nawet się starają: „otwarcie tego samego pliku PDF w Snow Leopard VM (działającym na Sierra) jest w rzeczywistości najszybszym z trzech! Co Apple zrobiło z aplikacją Preview w Sierra ?
  2. Podczas przewijania system macOS używa teraz renderowania pośredniego, aby oszczędzać cykle procesora, które są aktualizowane do jego ostatecznej reprezentacji tylko wtedy, gdy nie występuje już przewijanie. Że zachowanie zaczęło przynajmniej w Sierra i faktycznie , że się trochę lepiej (szybciej, mniej widoczne) w High Sierra.
  3. Również już w Sierra domyślne ustawienia FontSmoothing zostały zmienione na inne domyślne. Nie powinno to ulec zmianie w High Sierra (z wyjątkiem nowych błędów systemu operacyjnego). Jeśli wyświetlanie czcionek nie odpowiada Twoim preferencjom, w Preferencjach systemowych dostępne są dwa ustawienia pól wyboru.

Rozwiązania

  • Kwestia nr 1 zostanie rozwiązana jedynie przez wiarę i modlitwę oraz nadzieję w lepszej przyszłości.
  • Problem nr 2 zwykle powinien sam się „naprawić” po zatrzymaniu przewijania (możesz zwolnić dotyk z dowolnego touchpada, którego możesz użyć). We wszystkich tych niezliczonych przypadkach: nie zgłasza więcej raportów o błędach (= nieza pomocą Feedback.app) (Przykład w komentarzach powoduje błąd zachowany z Sierra: nieco niezgodne pliki PDF, które zostały złożone, w tym grafiki lub pliki PDF z nieoptymalnymi atrybutami strony; można to naprawić przez ponowne przepełnienie pliku PDF; należy to zrobić dla każdego Plik PDF wyzwalający ten błąd, przejście z Siera-Preview do Adobe Reader jest jednym ze sposobów na uniknięcie kłopotów, przejście na Yosemite z drugiej strony.) Po uruchomieniu błędu rozmycia, pozostania po przewijaniu, jedyną opcją jest wyjście z podglądu ( naprawdę wyjdź: sprawdź w Monitorze aktywności, czy proces faktycznie zniknął) i pracuj z innym plikiem PDF lub użyj innego czytnika.
  • W numerze 3 wymieniono opcje, które należy dostosować do własnych upodobań. Jeśli obie opcje w Preferencjach systemowych są niezadowalające, możesz uzyskać bardziej szczegółową kontrolę, wprowadzając następujące w Terminal.app: defaults -currentHost write -globalDomain AppleFontSmoothing -int 2 Gdzie możesz eksperymentować z wartościami intpomiędzy 0i 3. Im wyższa liczba, tym bardziej wygładzanie (niektórzy nazywają to rozmywaniem).

Wygląda na to, że OP używa monitora o wysokiej rozdzielczości, takiego jak Dell U2713, który został nieprawidłowo zidentyfikowany jako telewizor. Rozwiązaniem może być wymuszenie trybu RGB, a nie trybu YCbCr (jeśli tak jest) - jeśli chcesz, możesz przeczytać tutaj . Jeśli chodzi o Preview.app - wydaje się, że korzysta z własnych ustawień renderowania / kodu (przełączając się na inne ustawienia na pełnym ekranie). Safari, Chrome i niektóre inne aplikacje są również znane z tego, że renderują tekst inaczej niż reszta systemu.
kervich
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.