Co stało się z Bonjour w Safari 11 i jak mogę uzyskać do niego dostęp?


12

Muszę uzyskać dostęp do Bonjour, aby uzyskać informacje z mojej drukarki i zastanawiać się, dokąd poszła Bonjour z wersji Safari 11.

Odpowiedzi:


1

W swojej mądrości Apple usunęło go bez bezpośredniego obejścia tego problemu. W międzyczasie możesz użyć czegoś takiego jak Bonjour Browser , co jest mniej wygodne, ale przynajmniej zapewni odpowiednie adresy URL dla administracyjnych interfejsów użytkownika itp.


1

Apple wyraźnie usunął ten element z menu Safari.

Podejrzewam, że wszyscy zastanawiają się nad Safari 11 i Bonjour. Istnieje sugestia, że ​​Apple trzeba przypomnieć, że posiadanie Bonjour w Safari do zarządzania drukarkami, uzyskiwania dostępu do skanerów, a nawet wyświetlania interfejsów technicznych urządzeń HomeKit jest ogromne.

Wszyscy ufali Apple w Bonjour ... a Safari jest najważniejszym narzędziem użytkownika końcowego, którego można użyć i zapoznać się z zaletami Bonjour ...

rozważ opublikowanie swojej opinii na temat Safari-sans-Bonjour na:

Bonjour Feedback: https://www.apple.com/feedback/bonjour.html


1
Typowe Apple, oni wiedzą, że wszystko wiedzą lepiej. Naprawdę szaleństwo i forma arogancji, której nie rozumiesz. Chociaż nie ja.
Roger,

W pewnym stopniu Apple jest przypadkowym sukcesem.
William Cerniuk

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.