Domyślny cudzysłów na iOS 11 zmieniono na „” i „”


21

Przed iOS 11 domyślnymi znakami cudzysłowu były ASCII 'i ", ale teraz są one zmieniane na ‘’i “”(nawiasy kwadratowe). Muszę długo nacisnąć klawisz znaku cudzysłowu na klawiaturze programowej, aby wpisać normalne i nie mam możliwości, aby wpisać je na Smart Cover.

Jestem programistą i muszę z niego korzystać 'i "czy jest jakiś sposób, aby je zmienić?

Podejrzewam, że ten problem jest związany z ustawieniami mojego języka i regionu, jestem w Chinach, a swoją drogą na iPadzie jest angielski.

Odpowiedzi:


24

Jest w Ustawieniach | Ogólne | Klawiatura | Inteligentna interpunkcja.


Są to prawidłowe etykiety pozycji menu dla iOS na iPhone. Druga odpowiedź może być poprawna dla iPada (nie mam jednej poręcznej), ale ta była odpowiednia dla mojego urządzenia.
Seyren

@Seyren druga odpowiedź jest nieprawidłowa dla dowolnego urządzenia z
systemem iOS

1
To jest poprawna odpowiedź na iOS 11. Poprzednia odpowiedź dotyczy najnowszych wersji systemu macOS (od wersji 10.9).
Jeevan Takhar

Udało mi się ponownie przypisać słowa do elementu ustawień urządzenia iOS z odpowiedzi jmh, więc zaakceptowałem to. Teraz, ponieważ oto dokładniejsza odpowiedź, zaznaczę tę.
dotslashlu

7

Przejdź do pozycji systemowych, klawiatury. W oknie klawiatury kliknij kartę tekstową. W tym oknie po prawej stronie jest opcja użycia inteligentnych cytatów. Odznacz pole.


Tylko zaktualizowałem do iOS 11 od 9 dzisiaj i spędziłem cały dzień, przywracając wszystkie głupie rzeczy, które zrobili. Pozdrawiam za napiwek!
Matt Fletcher

1
Ta odpowiedź dotyczy systemu Macos i jest niepoprawna w przypadku systemu
iOS
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.