Jak usunąć / usunąć niestandardowe dzwonki (dźwięki) z iPhone'a w iTunes 12.7?


11

Począwszy od iTunes 12.7, Apple zaleca teraz ręczne dodawanie niestandardowych dzwonków do iPhone'a zgodnie z ich artykułem wsparcia tutaj .

Instrukcja Apple polega na przeciągnięciu i upuszczeniu dźwięków z Findera do sekcji „Dźwięki” mojego urządzenia w iTunes. Ta metoda działa, aby dodać dźwięki do mojego telefonu. Nie mogę jednak rozpoznać, jak usunąć dzwonki z mojego telefonu.

 • Próbowałem klikać dźwięki w iTunes i naciskać deletebez różnych klawiszy modyfikujących i bez nich.
 • Sprawdziłem menu kontekstowe pod controlkliknięciem (prawym przyciskiem myszy) dźwięków w iTunes.
 • Próbowałem przeciągnąć dźwięki z iTunes.
 • Grzebałem w ustawieniach iPhone'a oraz w pasku menu i preferencjach iTunes.
 • Próbowałem usunąć pliki z komputera Mac ~/Music/iTunes/iTunes Media/Tones/i ponownie zsynchronizować iPhone'a.

Jakieś dalsze pomysły? Dziękuję Ci.


1
Mam ten sam problem z plikiem .m4r w iTunes 12.7
Prettygeek,

Odpowiedzi:


13

Jeśli zaznaczysz pole „Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami” i klikniesz przycisk „Zastosuj”, będziesz mógł wybrać dzwonek z urządzenia (w iTunes) i nacisnąć deleteklawisz (pojawi się monit o potwierdzenie usunąć plik).

Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami


W polskiej wersji językowej zamiast „muzyki i filmów” znajduje się „Ręcznie zarządzaj filmami”, mylące tłumaczenie, ale nadal działa.
Prettygeek,

Tak. Ręcznie zarządzaj zawartością na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch za pomocą iTunes. support.apple.com/en-ph/HT201593
Melvin Jefferson

4

W iTunes na komputerze.

 1. Wybierz urządzenie
 2. Wybierz Podsumowanie
 3. Zaznacz pole obok Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami.
 4. Wybierz Zastosuj

Teraz powinieneś być w stanie usunąć dzwonki za pomocą iTunes.


Tak. Ręcznie zarządzaj zawartością na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch za pomocą iTunes. support.apple.com/en-ph/HT201593
Melvin Jefferson

2

W rzeczywistości w iTunes 12.7 nie ma karty Dźwięk, ale nadal jest dostępna na iPhonie, więc nadal możesz jej używać do bezpośredniego usuwania dzwonków z iPhone'a. Oto kroki:

 1. Otwórz iTunes i podłącz iPhone'a.
 2. Kliknij urządzenie.
 3. Przewiń w dół i kliknij Dźwięki.
 4. Wybierz dzwonek, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Usuń z biblioteki .

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Próbowałem tego, co powiedziałeś, ale mam problem, gdy usuwam dźwięk, jest w porządku, ale po tym dźwięk pozostaje na moim iPhonie, a po naciśnięciu przycisku synchronizacji lub podłączeniu iPhone'a ponownie na moim komputerze Mac dźwięk pojawia się ponownie. ... Więc co myślisz?
Alexandru CI Rabota

2

Odpowiedź jest taka, że ​​nie można ich usunąć z telefonu, ponieważ wszelkie dzwonki, które istniały w telefonie po aktualizacji do iTunes 12.7, wydają się niedostępne. Nie pojawiają się w iTunes w folderze „Dźwięki”, więc nie można ich usunąć. Nawet przy użyciu metod opisanych powyżej, włączenie „ręcznego zarządzania muzyką”, ponowne uruchomienie, synchronizacja itp.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.