Jak mogę pobrać plik aplikacji iOS (IPA) na komputer Mac po aktualizacji iTunes 12.7?


60

Teraz, gdy Apple usunęło dostęp do iOS App Store w iTunes 12.7 na Macu / Windows (zobacz artykuł MacRumors) , nie mogę znaleźć żadnego sposobu na pobranie pliku IPA z App Store. Uwaga: nie martwię się o instalację plików IPA (patrz „Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić kopie zapasowe aplikacji IPA w iTunes 12.7?” ), Potrzebuję tylko plików IPA jako programista poszukujący podstawowych informacji na temat aplikacje. Chciałbym rozwiązać ten problem bez uciekania się do jailbreaka, ponieważ moje urządzenia są już zaktualizowane do iOS 10.3.3.

Oto rzeczy, które próbowałem i które nie działały:

 • Wyciąg z kopii zapasowej: Wygląda na to, że nie ma już kopii zapasowej aplikacji.
 • Zapisz na Macu z oprogramowania do zarządzania iPhone'em: Wierzę, że zostało to zablokowane przez Apple działa już w iOS 8.3.
 • Ustalenie, w jaki sposób plik jest pobierany przez połączenie proxy: Przynajmniej dla mnie wygląda to zbyt skomplikowane, ponieważ musisz uwierzytelnić się za pomocą swojego Apple ID i jestem pewien, że do tej pory Apple wymaga nawet uwierzytelnienia telefonu w niektórych droga. Nie jestem pewien, czy byłoby to możliwe w ten sam sposób, w jaki widzisz wszystkie te usługi pobierania APK na Androida.

Przynajmniej na razie wydaje mi się, że może jedynym sposobem jest trzymanie starszej wersji iTunes tak długo, jak to działa.

Odpowiedzi:


69

Nie jest to dokładnie to, czego chcesz, ale po prostu dodaj tę opcję ...

Jeśli korzystasz z aplikacji „Apple Configurator 2”, nadal możesz pobierać i aktualizować aplikacje z wielu identyfikatorów Apple ID - podobnie jak w przypadku iTunes.

 1. Podłącz urządzenie za pomocą USB

 2. Zaloguj się w ramach konta:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

 1. Wybierz z menu opcję Aktualizuj:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Bardziej szczegółowy opis można znaleźć tutaj: http://krypted.com/apple-configurator/upgrade-devices-and-apps-using-apple-configurator-2/

Aplikacje są pobierane do:

~/Library/Group\ Containers/K36BKF7T3D.group.com.apple.configurator/Library/Caches/Assets/TemporaryItems/MobileApps/

2
Niesamowite, szukałem wszędzie i nawet o tym nie myślałem. To rozwiązanie jest idealne, a nawet zatwierdzone przez Apple, więc mam nadzieję, że nie muszę się martwić, że zostanie wyłączony przez aktualizacje zabezpieczeń! Jeśli klikniesz „Dodaj”, a nie aktualizację, możesz faktycznie dodać aplikacje, które zostały już zakupione przez konto, co jest dla mnie całkowicie w porządku. Jedyny drobny problem, jaki mam, to to, że usuwa on plik IPA natychmiast po jego zainstalowaniu, ale jeśli masz folder otwarty wcześniej, możesz go szybko skopiować.
Brandon Rader,

Czy to nie jest po prostu skopiowane do folderu Caches, do którego zamieściłem ścieżkę?
Rene Larsen,

14
Jeśli spróbujesz dodać aplikację, która już istnieje na urządzeniu (np. Próbujesz ją dodać dwa razy), pozostanie ona w pamięci podręcznej, dopóki Apple Configurator nie zostanie poinformowany, co zrobić z duplikatem, dając ci przynajmniej trochę czasu na skopiuj to w innym miejscu: P
Kilian

1
@codester Idź, aby dodać i spróbuj dodać go ponownie do urządzenia z historii zakupów. Apple Configurator pobierze IPA (zapisze go tymczasowo, jak wspomniano powyżej) i zapyta, czy chcesz go zastąpić lub nic nie robić.
Kilian

1
Tworzenie kopii zapasowej za pomocą Apple Configurator 2 zostało właśnie wykonane w folderze iTunes MobileSync - aplikacje nie są tworzone.
Rene Larsen,

19

Istnieje teraz inne rozwiązanie: Apple udostępnia wersję iTunes (12.6.3), która obsługuje nowe urządzenia, takie jak iPhone 8 i iPhone X, które nadal zachowują App Store.

Apple Configurator 2 działa dobrze dla mnie, ale dodaję tę odpowiedź dla tych, którzy wolą korzystać z iTunes lub nie mogą korzystać z Apple Configurator (użytkownicy systemu Windows) Źródło: https://9to5mac.com/2017/10/09/ apple-itunes-apps-skoncentrowane-usunięte-stopgap /

Pobierz: https://support.apple.com/en-us/HT208079

Edycja: Możesz zainstalować iTunes 12.7 i iTunes 12.6.3 obok siebie.

 1. Zainstaluj iTunes 12.6.3 z powyższych linków.
 2. Skopiuj aplikację iTunes i wklej ją tam, gdzie chcesz, w razie potrzeby zmień nazwę.
 3. Przytrzymaj Option i kliknij dwukrotnie iTunes. Utwórz nową bibliotekę w osobnej lokalizacji. iTunes 12.6.3 i iTunes 12.7 nie mogą korzystać z tej samej biblioteki, ponieważ iTunes 12.7 zaktualizuje plik, a iTunes 12.6.3 nie będzie w stanie go zrozumieć.
 4. Ręcznie pobierz najnowszą wersję iTunes ze strony Apple i uruchom instalator, aby zaktualizować główną kopię iTunes.
 5. (Opcjonalnie) Zmień ikonę iTunes 12.6.3 na inną, aby ułatwić ich rozróżnienie. (Kliknij prawym przyciskiem myszy, Uzyskaj informacje, przeciągnij nową ikonę na istniejącą ikonę).

Ważne: Będziesz musiał otworzyć opcję za każdym razem, gdy zmieniasz wersje, abyś mógł wybrać poprawną bibliotekę i nie aktualizować starszej biblioteki do formatu 12.7.


6
Ta wersja iTunes nie działa już w macOS Mojave.
Brandon Rader,

14

Rozwiązanie przycisku aktualizacji „Apple Configurator 2” dla komputerów Mac będzie działać, jeśli oboje masz starszą wersję na urządzeniu z systemem iOS lub Mac, a nowsza wersja znajduje się w sklepie App Store.

Jeśli stara wersja aplikacji znajduje się na Twoim urządzeniu, kliknij przycisk „Aktualizuj” w Konfiguratorze. Po pobraniu nowej wersji przez konfigurator plik IPA pojawi się tymczasowo w podkatalogu:

/Library/Group Containers/K36BKF7T3D.group.com.apple.configurator/Library/Caches/Assets/TemporaryItems/MobileApps

informator. Natychmiast skopiuj plik .ipa aplikacji z tego katalogu do bezpiecznego miejsca (zdalne przechowywanie itp.), Zanim zrobisz cokolwiek innego (np. Zamknięcie aplikacji Konfigurator itp.).

Jeśli starej wersji aplikacji nie ma na urządzeniu, ale zapisałeś starą kopię z katalogu ~ / Music / iTunes / Mobile Applications lub innej kopii zapasowej, możesz najpierw użyć aplikacji Configurator, aby zainstalować starą aplikację na swoim urządzenie za pomocą: Przycisk Dodaj> Aplikacje> Wybierz z mojego komputera Mac ... Po zainstalowaniu starej wersji postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej, aby zaktualizować do bieżącej wersji aplikacji, aby uzyskać plik .ipa.

Jeśli nigdzie nie masz starej wersji, spróbuj dodać tę samą aplikację dwa razy i sprawdź, czy możesz skopiować plik ipa podczas drugiej operacji dodawania, jeśli konfigurator narzeka.


Doskonała odpowiedź, udało się !! DZIĘKI!!
Hailong

Ta strona ma te same wskazówki, tylko ze zdjęciami i trochę więcej opisu.
Pan Rogers,

13

Ujawnienie: Jestem jednym z twórców iMazing.

iMazing 2.5 na komputery Mac i PC może pobierać aplikacje ze sklepu App Store i instalować pliki .ipa: https://imazing.com/guides/how-to-manage-apps-without-itunes


Wydaje się, że zadziwiające jest jedyne, które działa. Apple Configurator 2 ryzykuje zmianę urządzenia. Dodano aplikację, ale nie jestem pewien, jak uruchomić pobieranie IPA
brian.clear

2
Niesamowite zadziałało dla mnie świetnie. Ich interfejs użytkownika (2.5.4) trochę mnie zaskoczył - musisz wybrać swój telefon, potem zarządzać aplikacjami, a następnie pobierać i eksportować stamtąd. Jeśli przejdziesz do sekcji Aplikacje na pasku bocznym, wybierz aplikację i „Kopiuj na komputer Mac”, otrzymasz coś, co wygląda jak kopia zapasowa danych z rozszerzeniem .imazingapp, które nie jest do tego przydatne. Zajęło mi trochę czasu, aby dowiedzieć się, dlaczego ludzie mówili, że ta aplikacja działa na IPA.
Eric McNeill,

rozpakuj aplikację z iPhone'a za pomocą iMazing 2.7. Plik .imazingapp, nie .ipa.
georgexsh

2
Potwierdzam tylko, że iMazing działało dla mnie. Jak powiedział @EricMcNeill, interfejs użytkownika jest nieco trudny do zrozumienia, ale jeśli zastosujesz się do jego instrukcji, to zadziała. Dla mnie już miałem aplikację pobraną na iPhone'a, a potem, gdy byłem w sekcji „Zarządzaj aplikacjami” iMazing, po prostu kliknąłem ikonę pobierania, aby pobrać aplikację na mojego MacBooka, a po pobraniu mogłem kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać „Eksportuj .IPA”.
Jordan

Musisz podjąć ryzyko, aby wypełnić swój identyfikator / hasło Apple w aplikacji innej niż Apple. Naprawdę nie sądzę, że to dobry pomysł.
DawnSong

-4

Wydaje się, że nowym sposobem jest otwarcie iTunes, a następnie przeciągnięcie pliku .ipa na urządzenie na liście po lewej stronie (między biblioteką a listami odtwarzania).


W ogóle nie pomocny. Jeśli przeczytasz pytanie, zobaczysz, że w ogóle nie martwię się instalacją pliku IPA na urządzeniu. Chcę w jakiś sposób pobrać IPA bezpośrednio na komputerze Mac / PC lub iOS i przenieść je na komputer Mac / PC.
Brandon Rader,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.