W jaki sposób zdjęcia i wideo usługi iCloud dla systemu Windows „synchronizują” zdjęcia i filmy?


2

Oto kilka możliwych opcji, które mogę wymyślić:

  • Kopia zbiorcza w jedną stronę z iCloud do My PC. Przykład: Pliki dodane do iCloud zostaną dodane do mojego komputera, ale pliki usunięte z iCloud pozostaną na moim komputerze. Może to nastąpić w czasie zbliżonym do rzeczywistego lub na żądanie.

  • Lusterko jednokierunkowe iCloud utrzymywane na My PC Przykład: jeśli pliki zostaną dodane lub usunięte z iCloud, zostaną dodane lub usunięte z Mojego komputera. Zakłada to, że iCloud jest mistrzem zapisu dla wszystkich plików generowanych przez podłączone urządzenia Apple.

  • Dwukierunkowe lustro między iCloud a My PC. Przykład: jeśli pliki zostaną dodane lub usunięte z iCloud, zostaną dodane lub usunięte z Mojego komputera i odwrotnie. Zakłada to system aktorski jako mistrz rekordu. Jest to bardziej zaawansowana opcja i może wymagać, aby zmiany dokonane po każdej stronie były (1) w kolejce / śledzone, aby mogły być później zastosowane lub (2) zastosowane w czasie rzeczywistym w uporządkowany sposób.

  • Żadne z powyższych.

Spodziewałbym się przynajmniej, że:

  • Jedna kopia każdego pliku jest przechowywana na moim komputerze. W tej chwili kliknięcie „Pobierz zdjęcia i filmy” na iCloud Photos więcej niż raz wydaje się tworzyć duplikaty plików.

  • Powiązanie między plikami a ich albumami zostaje zachowane, gdy pliki są przesyłane do Mojego komputera (może przy użyciu podobnej struktury katalogów).

  • Oprogramowanie daje mi możliwość wstrzymania, zatrzymania, kontynuowania lub anulowania procesu „synchronizacji”.

Wszelkie pomysły dotyczące tego, jak iCloud Photos for Windows naprawdę „synchronizują” Twoje zdjęcia i filmy z komputerami?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.