Jak mogę zrobić zrzut ekranu (ekran drukowania) na moim Macbooku Pro w systemie Windows 7?


10

Jak mogę zrobić zrzut ekranu na Macbooku Pro w systemie Windows 7? Klawiatura nie zawiera specjalnego klawisza dla tej funkcji.

Odpowiedzi:5

Najlepszą opcją byłoby skorzystanie z narzędzia wycinania dostarczanego z systemem Windows 7.


1
Narzędzie wycinania jest dostępne tylko w wersjach Home Premium, Professional, Ultimate i Enterprise systemu Windows 7. Jeśli @ użytkownik1007241 ma inną wersję systemu Windows, nie będzie go miał.
iglvzx,

0

Jak mówi Davo, używaj klawiatury ekranowej, gdy nie możesz użyć lub zapamiętać kombinacji klawiszy.

Start -> Akcesoria -> Accessibilty -> Klawiatura ekranowa. Następnie przesuń go w większości na bok, podczas gdy nadal możesz kliknąć klawisz ekranu drukowania wskaźnikiem myszy. Jeśli chcesz, edytuj później klawiaturę ekranową od ujęcia.


-3

Spróbuj użyć klawiatury ekranowej i naciśnij przycisk prt scrn


Wiesz, że Macbook nie ma przycisku PRT scrn?
Rob

Wiesz, że powiedział na klawiaturze ekranowej ? To program, a nie klawiatura urządzenia. Dobrze działało. Uruchom „Onboard”, naciśnij przycisk „123”, a następnie przycisk „Prnt”. Działa nawet do przechwytywania określonego okna - po prostu ustaw ostrość w tym oknie, a następnie wykonaj powyższe czynności, ale przytrzymaj klawisz „Alt” na prawdziwej klawiaturze, gdy naciskasz „Prnt” na wirtualnym.
themightyjon
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.