Czy istnieje sposób na sprawdzenie, jakie numery wprowadziłem po wywołaniu zautomatyzowanej usługi?


1

Na moim iPhonie 6 istnieje sposób na sprawdzenie, jakie numery wprowadziłem po ostatnim wywołaniu zautomatyzowanej usługi (np. Gdy dzwonisz na kabel lub firmę energetyczną i musisz nacisnąć numer odpowiadający podanym opcjom, np. „Naciśnij 2, aby mówić z osobą, naciśnij 3, aby zapłacić rachunek ”)? Nie rzeczywisty numer, który wybrałem początkowo, aby wykonać połączenie, ale numery, które wprowadziłem po nawiązaniu połączenia, które musiałem nacisnąć, aby poruszać się po opcjach zautomatyzowanej usługi połączeń?


IIRC, te numery są widoczne na ekranie, gdy połączenie jest aktywne, ale nie są zapisywane po zakończeniu połączenia. Logicznie rzecz biorąc, liczby te nie są technicznie częścią oryginalnego numeru telefonu, więc nie są zapisywane.
IconDaemon

Najlepszym rozwiązaniem może być wykonanie zrzutu ekranu przed zakończeniem połączenia.
bjbk

Odpowiedzi:


1

Nie, ta informacja nie jest przechowywana nigdzie dla połączeń, które wykonałeś, tylko odwrotnie, gdzie piszesz numery specjalnie do kontaktu z pauzami dodanymi w pierwszej kolejności, aby iOS wprowadził liczby dla ciebie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.