Nie mogę uzyskać dostępu do poprzednich zakupów w ramach udostępniania rodzinnego


2

Niedawno przeszedłem na Family Sharing. Wcześniej wszyscy mieliśmy osobne konta iCloud do synchronizacji kontaktów, kalendarza, przypomnień itp. I udostępnialiśmy jedno konto do zakupów w sklepie.

Teraz, gdy mamy konfigurację udostępniania rodziny, oprócz tego, że nadal używamy osobnych kont iCloud do powyższych celów, wszyscy zaczęli używać swoich własnych kont iCloud również do zakupów w sklepie.

Kiedy idę do Settings > Apple ID > Family Sharing > Share Purchases, widzę, że stare konto, które udostępnialiśmy dla naszych zakupów w sklepie, jest wymienione jako wspólne dla członków rodziny, ale kiedy ostatnio próbowałem pobrać poprzednie zakupy z tym kontem, odkupiłem je (byłem zalogowany do sklepu z własnym kontem iCloud).

Co powinienem zrobić, jeśli chcę mieć dostęp do moich poprzednich zakupów?

Odpowiedzi:


-1

W końcu udało mi się obejść ten nieznośny problem. I właściwie to było całkiem proste!

Wszystko, co musiałem zrobić, to dodać to stare wspólne konto jako oddzielny członek rodziny. Dlatego teraz wszyscy używają swojego identyfikatora iCloud tylko do swoich osobistych rzeczy i zakupów, jednocześnie udostępniając swoje stare / nowe zakupy.

To może nie być dla ciebie rozwiązanie, ponieważ dzielenie rodziny akceptuje obecnie maksymalnie 6 członków rodziny, chociaż obecnie nie ma innego rozwiązania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.