Dźwięk z głośników mojego MBPro z degradacją paska Touch Bar


10

Mam 15-calowego MacBooka Pro z paskiem dotykowym.

Kiedy odtwarzam głośną muzykę lub oglądam film, w którym na przykład jest głośna scena akcji, jakość dźwięku głośników nagle spada. Dźwięk jest nadal odtwarzany, ale jakby nie było w ogóle wysokich tonów. Jedyną „poprawką”, jaką znalazłem, jest podłączenie słuchawek, poczekaj, aż wyjście systemu zostanie zmienione na słuchawki i podłącz je ponownie. Wydaje się to przywracać wbudowanym głośnikom dobrą jakość pełnego spektrum, ale nie na długo - dźwięk szybko pogarsza się ponownie w tych samych warunkach.

Czy mogę coś z tym zrobić?

Odpowiedzi:


4

AKTUALIZACJA: prawie 3 miesiące później, wiele aktualizacji w przyszłości i uaktualnienie do wysokiej sierry, z przykrością informuję, że problem nadal występuje. Prawdopodobnie będę musiał wrócić do sklepu Apple do RMA na moim Macbooku ...


Przepraszam, że skomentowałbym twój post, zamiast opublikować odpowiedź, ale nowe konto wymaga ode mnie wystarczającej liczby przedstawicieli ....

Mam dokładnie ten sam problem z moim MacBookiem Pro 2017 15 "z panelem dotykowym.

Odkryłem, że dzieje się to dopiero po przekroczeniu objętości około 85%. Bez względu na to, które oprogramowanie to prowokuje.

Podłączanie i odłączanie słuchawek też działa dla mnie. Również zabicie coreaudiod rozwiązuje problem, ale wymaga ponownego uruchomienia aplikacji korzystających ze sterowników dźwięku.

To prawdziwy ból do opanowania.

Mam nadzieję, że jest to problem z oprogramowaniem, ponieważ wydaje się, że zaczął się zaraz po aktualizacji Sierra 27 lipca 2017 r.


Czy przywiozłeś swój MBP do Apple Store?
Jean-Philippe Pellet

Chciałbym mieć. Przez pewien czas nadal objęty gwarancją
Lokapian

2

To samo dzieje się ze mną w tych samych okolicznościach. Ponowne uruchomienie komputera pozwala mi ponownie słuchać głośnego dźwięku, ale tylko przez około 10-15 minut, zanim dźwięk ponownie się pogorszy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.