Jak znaleźć pamięć RAM urządzenia iOS?


10

Czy istnieje sposób, aby dowiedzieć się, ile pamięci RAM jest zainstalowane na moim urządzeniu z systemem iOS?

Odpowiedzi:


7

Istnieje wiele bezpłatnych aplikacji, które dostarczą więcej informacji o wewnętrznych elementach urządzenia. Informacje o urządzeniu Lirium są jednymi z lepszych.

W menu w lewym górnym rogu otwórz To urządzenieSystem, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat pamięci RAM urządzenia. Na przykład iPhone 7+ ma 3 GB pamięci RAM:

Uwaga: nie jestem związany z tą aplikacją ani jej twórcą.


Ta aplikacja pokazuje tylko, jak iOS używa zainstalowanej pamięci RAM do własnych celów, a nie „ile pamięci RAM zainstalowano na moim urządzeniu z systemem iOS”, o co prosi OP.
IconDaemon,

4
Pierwszy wiersz mówi, że całkowity rozmiar pamięci RAM wynosi 3 GB. Czy to nie to samo, co „ile pamięci RAM jest zainstalowane na moim urządzeniu z systemem iOS”
Gilby,

3

Przejdź do Ostatecznego wyszukiwania Maca EveryMac.com , wprowadź jeden z wymienionych numerów i identyfikatorów iDevice, kliknij odnośnik, a otrzymasz rozmiar pamięci RAM.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Sprawdź *: Apple nie podaje żadnych oficjalnych danych dotyczących pamięci RAM używanej przez% iDevice% ...

Różne strony kompilują ładne jednostronicowe streszczenia. Pamięć RAM dla wszystkich urządzeń znajduje się tuż poniżej górnej poziomej linii:


Dzięki, zastanawiałem się, czy istnieje sposób, aby dowiedzieć się również z wiersza poleceń (kiedy mam zainstalowaną aplikację terminalową, mam na myśli ...)
AN Other
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.