iCloud.com ma pusty folder ze zdjęciami


2

Korzystając z Findera na moim komputerze iMac, mam dysk iCloud. Istnieje folder Zdjęcia o pojemności 5,78 GB. W folderze Pictures znajdują się 2 pliki: „iPhoto Library.migratedphotolibrary” i „Photos Library.photoslibrary”. Łącznie 5,78 GB zgodnie z oczekiwaniami. Zalogowałem się na iCloud.com i przeszedłem do folderu iCloud Drive. Nazwy folderów pasowały do ​​tego, co było wyświetlane za pomocą Findera. Otwarcie folderu Zdjęcia ujawniło jednak, że było puste. Dlaczego ten folder był pusty na iCloud.com, ale wyświetlał ponad 5 GB za pomocą Findera? Podobne pytanie zostało zadane, ale nie udzielono na nie odpowiedzi. Myślałem, że spróbuję szczęścia.

Oba pliki pokazane w Finderze są oznaczone chmurą z narysowaną przez nią linią. Kiedy zatrzymam kursor myszy nad tą małą ikoną, wyświetli się komunikat „nie kwalifikuje się”. Masz jakieś pojęcie, co się dzieje?

Odpowiedzi:


2

Biblioteka zdjęć nie jest zsynchronizowana z iCloud Drive jako taką. Zamiast tego zdjęcia synchronizują zawartość biblioteki z iCloud, aby pojawiała się w sekcji Zdjęcia na iCloud.com. Oznacza to, że sama biblioteka nie pojawi się w folderze Obrazy na iCloud.


Czy tak powinno być i gdzie faktycznie są przechowywane moje zdjęcia?
jmh

Przypuszczam, że wszystkie moje „zdjęcia” są teraz w Zdjęciach?
jmh

@ john Jest to standard dla iCloud, flaga „niekwalifikowalna” jest ustawiana przez system operacyjny dla biblioteki oznaczonej jako systemowa biblioteka zdjęć. Zdjęcia na twoim komputerze są przechowywane w bibliotece, ale na iCloud są przechowywane w osobnej „usłudze” Zdjęć w iCloud Photo Library ( iCloud.com/photos ).
grg

@ john Zdecydowanie nie ma tu głupoty, żadnych zmartwień!
grg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.