Iphone 7 Tajemniczo blokuje numery


0

Mam problem z moim iPhonem 7 i sądzę, że został naruszony. Jeden z numerów w moim telefonie został w tajemniczy sposób zablokowany, a jeden z nich to jeden numer telefonu, którego w żadnym wypadku nie należy blokować. Zrozumiałem tylko, że numer został zablokowany, gdy osoba poinformowała mnie, że nie jest w stanie się do mnie dostać. Cały czas miałem przy sobie telefon. Czy ktoś wie, jak ten numer telefonu mógł zostać zablokowany?


Czy ta liczba jest blokowana wielokrotnie i powtarzalnie, czy tylko raz czy okazjonalnie?
not2savvy 12.07.17

Odpowiedzi:


1

Jest kilka rzeczy do sprawdzenia, zanim upewnisz się, że numery automatycznie blokują się na twoim urządzeniu.

  • Przejdź do Ustawienia> Telefon> Blokowanie i identyfikacja połączeń i sprawdź, czy znajdziesz ten sam numer, który Twoim zdaniem jest zablokowany?
  • Również u góry zobaczysz aplikacje, które mają dostęp do blokowania połączeń. Sprawdź, czy jest jakaś aplikacja, która automatycznie blokuje numery?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli odpowiedź na oba pytania brzmi NIE, należy skontaktować się z operatorem telefonicznym i sprawdzić, czy w sieci telefonicznej występuje problem.


Widzę, że to wciąż nie zostało rozwiązane. Miałem dość tego dość. Mogę wymazać moją listę bloków, a rok później znów jest to lista mil. Jak manekin, spędziłem pół dnia, próbując dowiedzieć się, dlaczego moglibyśmy napisać do naszego dziecka, ale ona nie mogła do nas napisać. Tak, znów mnie ugryzł! Została automatycznie dodana do listy bloków. Kiedyś dostałem jeden telefon ze szpitala w sprawie operacji mojej matki. Spodziewałem się kolejnych połączeń podczas operacji, nie, zablokowane! iOS12, iPhone XS ... wciąż się dzieje! Ponadto nie ma żadnych aplikacji umożliwiających dostęp do listy zablokowanych.
Justin Emlay
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.