Używanie słuchawek Lightning w moim laptopie Dell


2

Mam iPhone'a 7 ze słuchawkami Lightning. Mam adapter połączeniowy do korzystania ze słuchawek kompatybilnych z 3,5 mm w telefonie iPhone 7. Ale czy można używać tych słuchawek Lightning w gnieździe 3,5 mm w moim laptopie Dell? Próbowałem Googling i nie znalazłem żadnego konwertera / adaptera.


3
Zasadniczo szukasz odwrotnej strony tego kabla . Apple go nie sprzedaje, a ludzie tutaj twierdzą, że spowodowałoby to utratę jakości sygnału.
Glorfindel

Odpowiedzi:


3

Do tego potrzebny byłby adapter USB na Lightening. Nowsze laptopy Dell są wyposażone w adaptery portów USB-C.


0

Przejściówka ze złącza Lightning na 3.5mm, która jest dostarczana z iPhone'em 7, powinna współpracować z laptopem Dell i iPhone'em. Ten adapter został zaprojektowany do współpracy ze standardowym gniazdem słuchawkowym 3,5 mm, z którego korzysta większość urządzeń. Nie widziałem jeszcze specjalnego gniazda 3,5 mm tylko dlatego, że był / jest standardem branżowym.


3
Czy przejściówka ze złącza Lightning na 3,5 mm dostarczana z telefonem nie idzie w złym kierunku? (jak w środku, 3,5 mm od słuchawek podłącza się do niego i podłącza się do portu błyskawicy; podczas gdy pytaniem jest chęć podłączenia wtyczki błyskawicy ze słuchawek do adaptera, który można następnie podłączyć do wtyczki 3,5 mm w Dell .)
Morgan Rodgers,

Tak, masz rację. Teraz rozumiem. Potrzebujesz odwrotnej przejściówki ze złącza Lightning na 3,5 mm. Tego jeszcze nie zrobiono, a konwersja błyskawicy (cyfrowa) na 3,5 mm (analogowa) jest bardzo złożona. To prawie jak obniżenie poziomu z technologią. Jedynym sposobem, który byłby logicznie możliwy bez pogorszenia jakości dźwięku, jest podłączenie pioruna do męskiego adaptera USB, a następnie można użyć zwykłego żeńskiego adaptera USB do 3,5 mm. Nie próbowałem, ale części są na miejscu,
Melvin Jefferson
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.