Jak eksportować wszystkie kontakty z iCloud?


19

Jak eksportować wszystkie kontakty z iCloud w jakimś standardowym formacie? Wolę zachować kopię zapasową na wypadek, gdyby moja synchronizacja uległa awarii, a ja jeszcze nie mogę znaleźć sposobu na wyeksportowanie wszystkich moich kontaktów. Nienawidzę tracić setek danych kontaktowych, jeśli moja synchronizacja z iPhone'em pójdzie źle.


Użycie aplikacji internetowej iCloud.com do pobrania pliku vcard jest najlepszym sposobem na ogólny eksport kontaktów. Jeśli ktoś ma pytanie, gdzie chce określić konkretną wersję systemu iOS lub sprzętu, pytanie to można w razie potrzeby zadać i połączyć tutaj.
bmike

Odpowiedzi:


15

Właśnie miałem ogromny atak serca po próbie zmiany konta Apple ID ...

Pierwotnie udostępniłem konto iTunes z moim bratem, abyśmy mogli udostępniać aplikacje itp.

Ale po zmianie Apple ID i ponownym połączeniu się z chmurą straciłem wszystkie kontakty ...

Na szczęście były one przechowywane w chmurze ze starym identyfikatorem iTunes. Jeśli zalogujesz się do iCloud i wybierzesz wszystkie kontakty na przycisku ustawień (lewy dolny róg), pojawi się komunikat Eksportuj vCard. Kliknij to, aby wyeksportować wszystkie dane kontaktowe jako plik .vcf, który możesz następnie wykonać kopię zapasową na zewnętrzny dysk twardy itp.

Mam nadzieję że to pomoże!!


1
Tak - interfejs internetowy ułatwia eksportowanie jednej karty, kilku kart, grupy lub wszystkich kart. Wybierz i wyeksportuj.
bmike

1
Witryna może być trochę wadliwa i musiałem spróbować 4 razy, aby działała, klikając raz za razem. Ale w końcu zadziałało jak urok
Thomas

Próbowałem tego i chociaż byłem w stanie wybrać wszystkie moje kontakty i użyć ikony koła zębatego, aby wybrać Eksportuj vCard, po kliknięciu tej opcji menu nic się nie wydarzyło w mojej przeglądarce. Spodziewałem się, że rozpocznie się pobieranie pliku. Czy „eksportuje” go do innego miejsca? A może właśnie to miałeś na myśli, Thomas, kiedy powiedziałeś, że to trochę powalony? Próbowałem już kilka razy, ale za każdym razem, gdy dostaję krótki błysk „czekam na webcourrier.apple.com ...” w lewym dolnym rogu okna mojej przeglądarki Chrome (PC)… wtedy nic się nie dzieje.
Squig,

Ahh, OK. Znaleziono to: dyskusje.apple.com/thread/6779059?tstart=0 Wygląda na to, że Chrome ma problemy z tą witryną. Firefox, nadchodzę!
Squig,

7

Istnieje strona Apple, iCloud: Jak wykonać kopię zapasową danych iCloud, które opisują różne podejścia, które możesz zastosować, w zależności od używanej platformy.

O ile widzę, wszystkie one zależą od dostępu do komputera!

Edytować

W przypadku komputerów z systemem Windows napisano:

Outlook 2007 lub Outlook 2010:

Kontakty: wyeksportuj dane kontaktowe za pomocą Kreatora eksportu programu Outlook. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz ten artykuł .

Artykuł, do którego prowadzi link, znajduje się w witrynie Microsoft i opisuje standardowe funkcje programu Outlook do eksportowania kontaktów.

Zasadniczo tak, możesz zapisać wszystkie kontakty iCloud na komputerach PC, a mechanizm jest udokumentowany, o ile masz program Outlook.


Zauważyłem, że można to zrobić za pomocą OS X, ale tak naprawdę nie z Windows. Czy się mylę?
LordHits 25.10.11

Jest to wykonalne w systemie Windows, o ile masz program Outlook. Zredagowałem swoją odpowiedź ...
Clare Macrae

3

Sposób, w jaki to zrobiłem, to użycie aplikacji kontaktów i po prostu skorzystanie z funkcji eksportu plików, aby wyeksportować listę kontaktów. W dowolnym momencie zawsze możesz ponownie zaimportować plik, który został w ten sposób utworzony. (Zrobiłem to PO podłączeniu aplikacji kontaktów z icloud)


Czy to jest aplikacja kontaktów z OS X? A może mówisz o aplikacji Kontakty na iPhonie?
LordHits 25.10.11

1
Tak, książka adresowa w OS X. Menu Plik, Eksport, Archiwum książki adresowej. To da ci kopię zapasową pełnej książki adresowej, którą możesz zaimportować z powrotem do książki adresowej OS X, jeśli iCloud w jakiś sposób coś zepsuje. Pamiętaj jednak, że masz również kopie tej listy na samym iCloud oraz na urządzeniach z iOS i innych komputerach Mac powiązanych z tym kontem, więc jeśli chcesz tylko wyeksportowanej listy, nie „scalaj” importu z treścią na iCloud i innych urządzeniach, usuń dane wszędzie, a następnie zaimportuj zapisaną i, mam nadzieję, poprawną kopię.
Richard

Nie sądzę, że istnieje czysty sposób na eksportowanie kontaktów innych niż korzystanie z Książki adresowej z komputera Mac. Do momentu udostępnienia funkcji eksportu na icloud.com będzie to odpowiedź.
LordHits

1
Wygląda na to, że można teraz eksportować kontakty za pomocą icloud.com: otwórz kontakty, kliknij koło zębate, wybierz wszystko, Eksportuj vCard ... Max odkrył
iolsmit

Uczyniłem odpowiedź @Max Burnetta „odpowiedzią”. Wygląda na to, że icloud.com obsługuje teraz eksportowanie vCard. tak!
LordHits

0

SmoothSync dla kontaktów w chmurze. 3,74 USD i 30 sekund, aby uzyskać 358 kontaktów na mój telefon z Androidem.


1
Fajnie - czy to wystarczy, aby wyeksportować kontakty? Czy potrzebujesz urządzenia z systemem Android, aby następnie pobrać kontakty do komputera w pliku, czy też to wyeksportuje rzeczy bezpośrednio?
bmike

-1

Wszystkie inne metody zawodzą. Żaden z blogów dotyczący problemu przeniesienia kontaktów z Icloud do Outlooka nie działał dla mnie !!!! Moje rozwiązanie, wybierz wszystko (CTRL + A) z kontaktów EKSPORT VCARD do KONTAKTÓW Z Windows -> Można go znaleźć przez Comp> Dysk lokalny (C)> Użytkownicy> Kontakty dla Windows 7 / Vista / XP

Oto dlaczego ... To rzeczywiście zsynchronizuje się z komputerem. Stamtąd musisz wybrać WSZYSTKIE i znaleźć polecenie eksportowania (przez Windows Live, a nie Icloud). Moja koperta pojawiła się za pomocą strzałki na 2. do górnej wstążce.

Moja rada eksportuje do arkusza Excela z wartościami oddzielonymi przecinkami CSV. Dalej związany z Outlookiem> Importuj eksport> Com Sep Values ​​(Windows) [CSV jak poprzednio] (Windows NOT DOS) Jeśli użyjesz DOSa, zepsujesz się

Jeśli mnie kochasz w ciągu jednej minuty i piętnastu sekund, musisz pokonać to zadanie ... pokaż mi trochę miłości;)>


-1

Tak, możesz skopiować kontakty z iCloud na nowy komputer Mac, a następnie na nowy telefon. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć iCloud, przejdź do ustawienia kopiuj wszystko i eksportuj. Otóż ​​to.


-2

Jest to zdecydowanie najbardziej użyteczna odpowiedź na ten temat - i jedyna, która nie wymaga eksportu pojedynczych kontaktów za pośrednictwem przeglądarki internetowej i interfejsu internetowego iCloud.

Dotyczy to tylko użytkowników komputerów PC.

http://davidvielmetter.com/tricks/importing-icloud-contacts-to-outlook/


Jest to w porządku, jeśli chcesz eksportować do programu Outlook, ale nie, jeśli program Outlook nie jest Twoim klientem kontaktowym. Odpowiedź Maxa jest nadal poprawna, ponieważ nie musisz eksportować pojedynczych kontaktów za pośrednictwem icloud.com. Wybierz wszystko, a następnie wyeksportuj. Zostanie pobrany jako jeden plik .vcf.
LordHits

3
Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Można dołączyć link, ale proszę streść go lub fragmentuj w odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna.
Daniel

To byłaby lepsza odpowiedź, jeśli niewłaściwa część iCloud zostanie usunięta. Możesz w prosty sposób eksportować wszystkie kontakty z iCloud. Wybierz grupę, Control-A, a następnie wyeksportuj z koła zębatego. viola - jeden plik vcf z wyeksportowanymi wszystkimi kontaktami.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.