Zmiana narodowości Apple-Id


1

Nie wiele lat temu istniała duża różnica między kontami z różnych krajów, jeśli chodzi o aplikacje i muzykę do kupienia. Obecnie tak naprawdę nie widzę tej różnicy, więc chcę zmienić narodowość AppleId. Czy to jest możliwe? Czy moje zakupione aplikacje i muzyka będą przechowywane z nową narodowością?

Odpowiedzi:


1

Zakupione elementy App Store są powiązane z Apple ID na kraj.

  1. Jeśli masz identyfikator Apple ID zarejestrowany pod adresem my.appleid@icloud.com w Stanach Zjednoczonych, wszystko, co kupiłeś, jest dostępne tylko po przejściu na US App Store.

  2. Jeśli używasz tego samego identyfikatora Apple ID i zmienisz kraj na Hongkong, nie będziesz mógł pobrać wszystkich zakupionych aplikacji i muzyki w sklepie US App Store chyba że najpierw przełączasz się do US App Store.

  3. Możesz jednak pobrać aplikacje z US App Store przed przejściem do HK App Store, gdzie możesz osobno kupić aplikacje. Aplikacje zakupione w sklepie HK App Store są dostępne tylko wtedy, gdy kraj Apple ID został ustawiony w Hongkongu.

Dla uproszczenia nigdy nie przełączaj Apple ID na inne regiony, chyba że zdecydujesz się przenieść na stałe do kraju docelowego.


0

Wygląda na to, że obecnie możesz zmienić tylko powiązany adres e-mail Apple ID. Nie ma możliwości zmiany obywatelstwa Apple ID, chyba że utworzysz nowe konto Apple.


0

Otwórz itunes Z paska menu u góry ekranu komputera lub u góry okna iTunes wybierz opcję Konto & gt; Wyświetl moje konto.

Wprowadź swoje hasło, a następnie naciśnij klawisz Return lub Enter na klawiaturze lub kliknij Wyświetl konto.

Na stronie Informacje o koncie: Po prawej stronie kraju / regionu kliknij „Zmień kraj lub region”.

źródło: https://support.apple.com/en-us/HT201389

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.