Czy istnieje klient iMessage dla OS X?


11

Nowy iMessage firmy Apple wysyła wiadomości między przypisanymi kontami wyznaczonymi adresami e-mail (a także niektórymi numerami telefonów). IChat firmy Apple wysyła również wiadomości między przypisanymi kontami wyznaczonymi adresami e-mail. W większości przypadków, na przykład jeśli używasz domyślnych ustawień iCloud, te adresy e-mail są takie same. Jednak, o ile wiem, iMessages działa tylko między urządzeniami iOS, a iChaty działają tylko między komputerami z systemem OS X (lub komputerami z określonymi klientami czatu).

Jeśli jest to poprawne, czy istnieje sposób obejścia tego ograniczenia za pomocą klienta iMessage dla systemu OS X, czy też można skonfigurować iChat jako klienta iMessage?

Odpowiedzi:6

Obecnie nie. W przyszłości możliwe jest, że Apple wyjdzie z klientem iMessage lub dodatkiem do iChat, aby go zintegrować (Lion's iChat zawiera teraz system wtyczek), ale w tej chwili jest to zamknięty system Apple i nie dostarczył dowolny dostęp do OS X.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.