Czy mogę poprosić Apple o przyspieszenie zatwierdzenia nowej wersji mojej aplikacji w celu usunięcia krytycznego błędu


15

Jeśli moja aplikacja jest uruchomiona, a użytkownicy napotykają krytyczny problem, czy mogę przesłać inną wersję i poprosić Apple o uruchomienie jej w ciągu jednego lub dwóch dni?

Odpowiedzi:


22

Tak; w tych przypadkach dostępna jest funkcja o nazwie Przyspieszone sprawdzanie aplikacji . Z własnego doświadczenia wynika, że ​​wypełnienie zajmuje zwykle około 24 godzin, ale nie jest to gwarancją.

Z połączonej strony:

Przyspieszony przegląd aplikacji

Jeśli napotkasz okoliczności łagodzące, możesz poprosić o przyspieszenie przeglądu aplikacji. Te okoliczności obejmują naprawienie krytycznego błędu w aplikacji w App Store lub zwolnienie aplikacji w celu zbiegnięcia się z wydarzeniem, z którym jesteś bezpośrednio powiązany.

Pilna naprawa błędów

Jeśli przesłałeś aktualizację, aby naprawić krytyczny błąd w swojej aplikacji w App Store i poprosiłeś o przyspieszoną recenzję, koniecznie wykonaj kroki, aby odtworzyć błąd w bieżącej wersji aplikacji.

Zdarzenie wrażliwe na czas

W przypadku aplikacji powiązanych z wydarzeniem zalecamy zaplanowanie i zaplanowanie wydania aplikacji w iTunes Connect. Jeśli jednak aplikacja jest nadal sprawdzana, a wydarzenie wkrótce się zbliża, możesz poprosić o jej przyspieszenie. Przesyłając prośbę, ważne jest, aby dołączyć wydarzenie, datę wydarzenia i powiązanie aplikacji z wydarzeniem.

Uwaga: Przyspieszone recenzje są przyznawane w ograniczonym zakresie i nie możemy zagwarantować, że każde żądanie zostanie przyspieszone.

Jest to (częściowo) zautomatyzowany proces, wystarczy się zalogować i poprosić o niego w portalu dla programistów.


7
Dobrze. Brudny mały sekret sklepu z aplikacjami polega na tym, że (garstka) naprawdę dobrze sprzedających się aplikacji są traktowane w zupełnie inny sposób przez zupełnie różne zespoły. Jeśli grasz w grę lub coś, co ma się dobrze, lub dla jakiejkolwiek znanej marki, usługa jest spersonalizowana i nigdy nie musisz czekać. Dla mas, tak jak wyjaśniono tutaj, istnieje przyspieszony proces, ale i tak zwykle zajmuje to dzień lub dwa.
Fattie,

2
@Fattie Znam więcej niż garstkę niezależnych programistów i małe stroje, które przyspieszyły recenzje w ciągu kilku godzin. Wiedziałem również, że normalny proces recenzji jest tak szybki. Moje doświadczenie nie było takie, jak opisujesz - ale nie mogę też powiedzieć, co duża organizacja otrzymuje w zakresie usług i preferencyjnego traktowania.
bmike

W każdym razie jest lepiej niż wcześniej. Pamiętam, że planowałem dwa tygodnie na wydanie aplikacji trzy lata temu - wszystko szybciej było bonusem.
Glorfindel

@bike - dość uczciwie, ogólnie rzecz biorąc, jest po prostu znacznie szybszy niż w „dawnych czasach”. Myślę, że sedno PO jest takie, że przyspieszenie przeglądu zajmuje „24–48 godzin”.
Fattie,

Tak. Gdy jedna z moich aplikacji znalazła się w pierwszej dziesiątce, wszystko, co zaktualizowałem, zostało zatwierdzone w ciągu kilku godzin.
GeneCode
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.