Jak przywrócić kopię zapasową do iPhone'a 6s przy użyciu nieaktualnego iTunes / OS X?


2

Mój iPhone 6 został skradziony i utworzyłem kopię zapasową tylko w iTunes, a nie w iCloud. Ale firma może dostarczyć mi tylko iPhone'a 6s, który nie może połączyć się z nieaktualnym iTunes (11.4) i OS X (10.7.5).

Oznacza to, że nie mogę uzyskać dostępu do kopii zapasowej iPhone'a 6 w iTunes.

Wszelkie sugestie dotyczące obejścia tego problemu i uzyskania kopii zapasowej w celu odzyskania moich danych?

Odpowiedzi:


1

Czy możesz pożyczyć komputer znajomego lub członka rodziny, aby połączyć się i przywrócić kopię zapasową? Jeśli tak, oto instrukcje, jak dostać się do kopii zapasowej i skopiować ją w inne miejsce (możesz również skopiować ją na komputer z systemem Windows, aby ją przywrócić):

  • W iTunes przejdź do Preferencji iTunes, a następnie do karty Urządzenia.

  • Kliknij kopię zapasową prawym przyciskiem myszy i wybierz „Ujawnij w Finderze” (może to być to lub „Pokaż w Finderze”. Nie pamiętam, którą wersję ten tekst zmienił;))

  • iTunes otworzy folder ~ / Library / Application Support / MobileSync / Backup. Każdy folder tutaj jest indywidualną kopią zapasową systemu iOS o nazwie UDID urządzenia (co czyni ją długą nazwą folderu), a program Show in Finder powinien był podświetlić konkretną kopię zapasową. Skopiuj ten folder na pamięć USB lub cokolwiek, czego używasz do kopiowania.

Będziemy musieli skopiować ten folder na inny komputer w odpowiednie miejsce, aby iTunes mógł go pobrać, więc oto instrukcje dla Windows i Maca, aby dostać się do tego folderu MobileSync> Kopia zapasowa.

Windows:

  • Windows 8 i 10: W pasku wyszukiwania wpisz %appdata%(z procentami) i naciśnij Return / Enter. Otworzy się okno przeglądarki plików do folderu danych aplikacji użytkownika.
  • Windows 7, Vista, XP: Z menu Start wybierz Uruchom. W polu %appdata%Uruchom wpisz (z procentami) i naciśnij Return / Enter. Otworzy się okno przeglądarki plików do folderu danych aplikacji użytkownika.

  • Stamtąd przejdź do Apple Computer> MobileSync> Kopia zapasowa.

Prochowiec:

  • Otwórz Finder i wybierz menu „Idź” u góry ekranu. Przytrzymaj klawisz Opcja i wybierz opcję menu „Biblioteka” z menu Idź. (W systemie OSX Lion i nowszym biblioteka będzie wyświetlana tylko z przytrzymanym klawiszem Opcja).

  • Z biblioteki przejdź do Wsparcie aplikacji> MobileSync> Kopia zapasowa.

Będziesz chciał skopiować folder kopii zapasowej do folderu Kopia zapasowa, więc folder ten znajduje się obok innych kopii zapasowych już w systemie, bardzo podobnie do tego, jak znalazłeś go na komputerze Mac.


Dzięki Kelly za pomoc, spróbuję tej nocy. Jedno kolejne pytanie ... w sekcji Macintosh w „Poradniku”; kiedy mówisz „przytrzymaj klawisz Opcja”, masz na myśli ctrl, alt czy cmd?
Steve,

Na klawiaturze komputera Mac będzie prawdopodobnie oznaczony jako alt i opcja. Na klawiaturze komputera podłączonej do Maca, Alt wydaje się być zwykle opcją :)
Kelly,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.