Jak usunąć wszystkie podcasty jednocześnie w iTunes


0

Chciałbym wiedzieć, jak mogę usunąć wszystkie podcasty (za pomocą wiersza polecenia) lub coś w tym stylu, ponieważ anulowanie subskrypcji ponad 90 podcastów trwa zbyt długo.

Odpowiedzi:


2

W iTunes przejdź do biblioteki Podcasty (Widok> Rodzaj multimediów> Podcasty) i wyświetl jako klasyczną listę (Widok> Wyświetl jako> Klasyczna lista).

Twoja lista podcastów powinna pojawić się w głównym oknie. Wybierz wszystko (Edytuj> Wybierz wszystko). Kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję” w prawym dolnym rogu.

To nie usuwa plików, anuluje subskrypcję, dzięki czemu przestaniesz otrzymywać aktualizacje i nowe pliki. Możesz przechowywać pliki nawet po anulowaniu subskrypcji. Aby usunąć wszystkie pliki, wybierz wszystkie podcasty, które chcesz zatrzeć i wpisz „usuń”.

Uwaga: Jeśli niektóre podcasty nie są już subskrybowane, przycisk będzie brzmiał „Subskrybuj”. Jeśli odznaczysz te podcasty (kliknij dowolny podcast, aby go odznaczyć), przycisk powinien zmienić się na „Anuluj subskrypcję”. Jeśli zaczniesz od góry i użyjesz klawisza strzałki w dół, możesz przejrzeć listę i zobaczyć, które podcasty to dotyczy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.