Odczyt stałego sygnału w trybie testu polowego iOS 11


21

Dzisiaj firma Apple wydała pierwszą publiczną wersję beta systemu iOS 11. Jak niektórzy zauważyli we wcześniejszych wersjach (pierwsza wersja beta dewelopera), używanie trybu testu polowego do trwałego przełączania oceny sygnału z słupków na liczby (jak na poniższym obrazku) wydaje się już nie działać (Aby uzyskać instrukcje, jak to zrobić w systemie iOS 10, zobacz Tryb testu terenowego iPhone'a na stałe w iOS 7 ).

Moje pytanie brzmi: czy istnieje sposób, aby to umożliwić i co to jest? Mam nadzieję, że będę aktualizować to pytanie / odpowiedź przez fazę beta, aż do ostatecznego wydania lub opcji pojawi się ponownie.

To jest losowy zrzut ekranu z cyframi w rogu (iOS 10):

Oto on, automatycznie przywracany do pasków z iOS 11:

Edytuj 27 czerwca: Nie mogę uzyskać opcji trybu testu pola, aby dokończyć ładowanie; czy ktokolwiek był w stanie? Mój ekran ma po prostu koło „łączące ...” obracające się w nieskończoność (zauważ, że w lewym górnym rogu są paski, a nie cyfry). Jeśli to pomoże, korzystam z AT&T.

Edytuj 12 lipca: Wydano publiczną wersję beta iOS 2. Trwała zmiana wciąż jest możliwa, ale opcje wróciły do ​​trybu testu polowego:


Nigdy nie wiedziałem, że może to spowodować jedynie tymczasową zmianę. Opisujesz, jak działa dla mnie iOS 10. Może jest inny element układanki, którego możemy się nauczyć.
bmike

2
Był sposób, aby uczynić go zasadniczo trwałym. (Używam go nieprzerwanie przez ostatnie cztery lata i dwa iPhone'y). Możesz zobaczyć instrukcję w linku, który zamieściłem w powyższym pytaniu: Tryb testu pola iPhone na stałe w iOS 7 . (Spójrz zarówno na pytania, jak i odpowiedzi). Czy coś brakuje?
NoahL

Zauważyłem, że ta funkcja zniknęła również w wersji beta. A instrukcje, których użyłem w przeszłości, już nie działają. Również ekran testu w terenie jest całkowicie zmieniony.
Connor Corbet

Został zaktualizowany w iOS 11 beta 2, ale instrukcje, które zastosowaliśmy, już nie działają. Ktoś nas wkrótce zaktualizuje. W międzyczasie będziemy siedzieć ciasno i czekać. 🤙🏼
Chad Garber,

2
Tryb testu polowego działa normalnie w najnowszej wersji (beta 5), ​​ale nadal wyświetla paski w rogu zamiast liczby, nawet w FTM.
DonielF,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.