Czy muszę czekać kilka dni na ponowne przesłanie biblioteki po przypadkowym wylogowaniu się z iTunes?


11

Około 15 godzin temu przypadkowo wylogowałem się z iTunes na naszym głównym komputerze Mac. Dosłownie zdałem sobie sprawę z mojego błędu, więc zalogowałem się natychmiast i nic o tym nie pomyślałem.

Następnie wykorzystałem dwie karty podarunkowe i wszystko było dobrze na świecie, dopóki nie wyszedłem z iTunes. Dostałem ostrzeżenie, że iTunes przesyła do biblioteki muzycznej i pyta mnie, czy naprawdę chcę wyjść? Anulowałem i pozwoliłem, aby trwało to dalej, bo i tak idę spać.

Ale dzisiaj mój internet bywał czasami bardzo powolny i właśnie teraz chciałem się zrelaksować i oglądać Netflix. Trudno było mi się połączyć i buforować, a potem przypomniałem sobie iTunes. Więc wróciłem do komputera Mac, aby go zamknąć i dostałem ten sam błąd! Anulowałem go ponownie, a następnie kliknąłem małą ikonę aktywności, aby zobaczyć następujące informacje:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

W tym tempie będę czekał kilka dni na przesłanie tego wszystkiego ponownie.

Nie rozumiem co się tutaj dzieje? Mamy dwa komputery Mac, dwa iPady i dwa iPhone'y. Czy to oznacza, że ​​dostęp do mojej biblioteki muzycznej został naruszony na wszystkich urządzeniach, gdy czekam na ponowne przesłanie wszystkiego?

Z pewnością jeśli nadal jesteśmy zalogowani na wszystkich innych urządzeniach, iTunes na głównym komputerze Mac nie musi robić tego wszystkiego ponownie? Wylogowałem się tylko na około pół minuty.

Moje pytania:

  • Czy muszę czekać na zakończenie iTunes?
  • Jeśli w międzyczasie zamknę program iTunes, co to oznacza dla innych urządzeń?
  • Jeśli wyjdę z iTunes, a następnie uruchomię go ponownie, czy zacznie ponownie ładować od początku, czy będzie kontynuował od miejsca, w którym się znajdował?

Czy masz kopie zapasowe Time Machine?
lauhub

Odpowiedzi:


2

Wszystko zależy od tego, jaką usługę posiadasz, czy to iTunes Match czy Apple Music. Wygląda to bardziej jak w przypadku iTunes Match, dlatego cała wasza muzyka jest dostępna z dowolnego urządzenia. Oznaczałoby to, że Apple dopasowuje to, co jest w Twojej bibliotece, do tego, co Apple ma już w swojej obszernej bibliotece i jakąkolwiek muzykę w bibliotece, której Apple nie ma, przesyłają do chmury z pewnymi wyjątkami. Jeśli tak jest, to nie sądzę, że iTunes faktycznie przesyła, ponieważ masz już wszystko w chmurze. Myślę, że to po prostu pasuje.

Czy muszę czekać na zakończenie iTunes?

Jeśli w międzyczasie zamknę program iTunes, co to oznacza dla innych urządzeń?

Jeśli wyjdę z iTunes, a następnie uruchomię go ponownie, czy zacznie ponownie ładować od początku, czy będzie kontynuował od miejsca, w którym się znajdował?

Nie trzeba czekać na zakończenie iTunes. Twoja muzyka powinna być dostępna z urządzeń, jeśli już korzystałeś z tej usługi.

To samo dotyczy opuszczenia iTunes.

iTunes będzie kontynuować od miejsca, w którym zostało przerwane, gdy go zamkniesz. Więc nie czuj, że nie możesz go wyłączyć ani wyłączyć komputera.


0

Nigdy wcześniej nie korzystałem z iTunes do zarządzania biblioteką w chmurze, ale z mojego doświadczenia z chmurą cokolwiek powinno być wystarczająco inteligentne, aby odbierać od miejsca, w którym zostało przerwane. Jak widać na opublikowanych zdjęciach, przesyłane są one jeden po drugim. Powinieneś więc mieć co najmniej 120 utworów już przesłanych, które sprawdzą po wznowieniu. W przeciwnym razie, jeśli dodasz jeszcze jedną piosenkę do swojej ogromnej kolekcji, wszystko zacznie się od nowa. Możesz sprawdzić urządzenia podłączone do tego konta, aby zobaczyć, które utwory już go utworzyły, jeśli chcesz sprawdzić, czy poczynił jakieś postępy, ale wszystko powinno być w porządku.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.