Konsola w wersji 10.2.5 nie pokazuje historii przed uruchomieniem Console.app


0

To pytanie ma już tutaj odpowiedź:

Wiem, że kiedyś byłem w stanie uruchomić konsolę, aby zobaczyć takie rzeczy, jak to, co stało się z powodu błędu systemowego: możesz po prostu odpalić i wyszukać najnowszy „boot” i spojrzeć na wydarzenia wcześniej, aby zobaczyć, co miało stało się.

Teraz jednak wydaje się, że moje przewijanie w Console.app jest ograniczone do momentu, w którym go uruchomiłem. Oznacza to, że musiałbym go uruchomić przez cały czas, aby zobaczyć, co dzieje się w systemie, a to, co opisałem powyżej (tj. Zobaczyć, co dzieje się wokół rozruchu / ponownego uruchomienia) jest niemożliwe.

Czy to teraz nowe zachowanie? Przyznaję, że nie patrzyłem na to przez jakiś czas (prawdopodobnie wersja systemu operacyjnego lub dwie).

Powinienem wspomnieć, że ostatnio musiałem przywrócić mój komputer z kopii zapasowej Time Machine. To jedyna godna uwagi zmienna, jaką mogę wymyślić.


Mam takie samo zachowanie na moim komputerze iMac z Sierra. Jeśli kliknę system.log po lewej stronie, wyświetli się cały dziennik od północy ostatniej nocy.
jmh

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.