Jakie aplikacje umożliwiają tworzenie kopii lustrzanych AirPlay na komputery Mac?


15

Czy jakieś aplikacje obsługują AirPlay z mojego komputera Mac na Apple TV? Chcę bezprzewodowo wykonać kopię lustrzaną ekranu mojego komputera Mac na telewizorze, podobnie jak iPad 2 i iPhone 4S mogą wyświetlać swoje ekrany za pomocą AirPlay.

Tak - nadchodzi jako funkcja dla Mountain Lion, ale rozwiązania, które działają teraz na Lion, są bardzo mile widziane.


1
Och, Airplay na pulpicie. Nie sądzę, że ta aplikacja istnieje, ale jest to dość głupi pomysł.
chrismanderson

@ChrisAnderson, byłoby wspaniale. Ale jak zwykle Apple wdraża coś całkiem fajnego i naprawdę stabilnego, ale w pewnym sensie zatrzymuje się w połowie. Tak jak powinieneś być w stanie AirPlay na inne urządzenia bez Jailbreaking.
Jonathan.

3
Obecnie jest to tylko pogłoska , ale w nadchodzącym wydaniu punktowym mówi się o dublowaniu AirPlay na OS X Lion. Jednak na razie brak konkretnych szczegółów. (Link przez macrumors.com)
Dan J

Odpowiedzi:


10

Dzięki nowemu OSX Mountain Lion będziesz mógł odtwarzać muzykę z komputera Mac na urządzenie Apple TV.

http://www.apple.com/macosx/mountain-lion/features.html#airplay


2
Chciałbym wyjaśnić, że tak naprawdę nie jest to aplikacja, która pozwoli na tworzenie kopii lustrzanych, ale zapowiada się włączenie tej funkcji do podstawowego systemu operacyjnego. Przydatne będzie utrzymywanie odpowiedzi, jeśli i kiedy aplikacje będą mogły włączyć tę funkcję w starszych / obecnych systemach operacyjnych, takich jak Lion.
bmike

PO już to potwierdził i pytał o Lwa. Niestety, ze względu na surowe wymagania sprzętowe, nie jest to takie proste jak uaktualnienie do Mountain Lion. Nawet nowiutcy Mac Pro, wydani zaledwie kilka miesięcy po opublikowaniu tej odpowiedzi, nie obsługują kopii lustrzanych AirPlay .
Sparky


3

Twoi ludzie mogą być zainteresowani wiedzą o AirVideo Server i Airflick . Połączenie tych dwóch narzędzi zrobi to, co chcesz. Użyje airplay do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego z urządzenia do atv2, dokonując konwersji w locie. airflick wyśle ​​pliki z pulpitu do atv2. (I zdjęcia, pdf, pulpit) Bardzo fajne rzeczy.


AirFlick działa dobrze, ale obsługuje kilka formatów plików. Prawdziwe kopiowanie byłoby świetne. Alternatywnie, świetna byłaby wtyczka VLC.
Tim Büthe,

2

Zostałem poinformowany o transmisji strumieniowej za pośrednictwem VLC (patrz post tutaj )

Nie wiem, jak działa kopia lustrzana AirPlay. AirPlay domyślnie obsługuje strumienie MPEG i H.264 ... które, jak sądzę, również wykorzystają to rozwiązanie VLC. Z tego powodu, a także ze względu na stratną naturę kodeka, nie będzie ostry, ani nie spodziewałbym się, że będzie wystarczająco szybki do gier takich jak gry itp.


1

Nie jest to dokładnie gra, ale możesz skorzystać z Internetu na iPadzie / iPhonie, aby uzyskać dostęp do zdalnego logowania, gdy tylko znajdziesz się w lustrze.


Przepraszamy, od kiedy Apple TV ma przeglądarkę?
Jonathan.

OK, na dłuższą metę, korzystając z iPhone'a lub iPada, możesz zdalnie zalogować się, a następnie zagrać w airplay
Graeme Hutchison

1

Korzystam z kopii lustrzanej iOS z iPada z aplikacją taką jak Ekrany, aby w razie potrzeby wyświetlać mój Mac na Apple TV 2.


Jak zapewne wiesz, jedynym bezpośrednim klientem Mac wysyłającym do AirPlay są niektóre ograniczone aplikacje, takie jak iTunes i Safari, które wysyłają głównie treści wideo do AirPlay, a nie cała obsługa Maca, w tym pulpit.


0

Innym rozwiązaniem byłoby użycie aTV Flash i strumieniowe przesyłanie multimediów z sieci. Wiem, że to nie jest dokładnie to pytanie, ale sprawia, że ​​lista jest bardziej wyczerpująca.


-1

Myślę, że szukasz AirFoil ( http://www.rogueamoeba.com/airfoil/mac/ ), którego następnie używasz AirFoilSpeakers http://www.rogueamoeba.com/airfoil/ios/ .

Jak mówi ich strona internetowa:

Odtwarzaj dowolny dźwięk w całej sieci na wielu urządzeniach, wszystko w synchronizacji! Airfoil wysyła dźwięk do zdalnych głośników, w tym urządzeń iOS, innych komputerów i urządzeń takich jak Apple TV i AirPort Express. Airfoil dla komputerów Mac zapewnia dźwięk w dowolnym miejscu.


Pytanie dotyczy wideo, Airfoil robi tylko dźwięk. Klasycznie znany jako „AirTunes”.
Jason Salaz,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.