Jakiś sposób, aby stworzyć przezroczyste tło Keynote?


3

Wieloletni użytkownik Keynote i zaczynam przekształcać wiele moich Keynotów w filmy, które mogę upuścić w Screenflow (aplikacja do edycji wideo). Robię dużo animowanych filmów instruktażowych i zastanawiam się, czy istnieje sposób, aby stworzyć keynote z przezroczystym tłem, aby po dodaniu innych obrazów do osi czasu Screenflow mogły pojawić się w tle Keynote film. Jestem prawie pewien, że odpowiedź brzmi „nie”, ale chciałem zapytać. Dodawanie tekstu do Screenflow jest 10 razy wolniejsze niż Keynote. Keynote jest naprawdę najlepszym animatorem tekstu, jaki znalazłem dla filmów.

Odpowiedzi:


1

Screenflow obsługuje Chroma Key, aby automatycznie usunąć tło filmu.

  1. W prezentacji Keynote otwórz Inspektora formatu i wybierz Edytuj suwak główny.
  2. Dla każdego używanego slajdu głównego ustaw tło slajdu na zielony, a następnie wybierz Gotowe.

  3. Podczas importowania wideo Keynote do Screenflow wybierz wideo i w obszarze Właściwości wideo dodaj filtr wideo dla Kluczowania kolorem.


1
@ użytkownik Witaj, pytaj inaczej! Jeśli odpowiedź rozwiązała problem, możesz oznaczyć ją jako zaakceptowaną za pomocą znacznika wyboru pod przyciskami do głosowania po lewej stronie, dzięki
grg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.