Jak mogę pobrać pełny plik instalacyjny macOS High Sierra?


10

Zainstalowałem narzędzie macOS Developer Beta Access Utility (plik .pkg) z oficjalnej strony Apple Developer's. Po zakończeniu instalacji automatycznie otwiera Mac App Store na stronie instalacji macOS High Sierra.

Zdjęcie 1

W sekcji „Informacje” podano, że rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 4,90 GB.

Zdjęcie 2

Jednak gdy go pobrałem, nie pobrał pełnego pliku instalacyjnego. Zamiast tego ma tylko 7,8 MB.

Zdjęcie 3

Plik instalacyjny wygląda tak samo jak zwykły.

Zdjęcie 4

Więc,

 • Dlaczego niektórzy użytkownicy otrzymują plik 4,90 GB, a inni 7,8 MB?

 • Czy jest jakiś sposób na uzyskanie pełnego pliku instalacyjnego 4,90 GB?

Fyi, mój Mac jest obecnie uruchomiony na macOS Sierra 10.12.3 (16D32).

Aktualizacja

Doceniam dwie odpowiedzi, które otrzymałem i obie można odtworzyć. Nie jestem jednak pewien, dlaczego niektórzy użytkownicy otrzymują plik 4,90 GB, a inni 7,8 MB.

Ten wątek z MacRumours sugeruje, że ma to związek z ilością miejsca na dysku dostępną na komputerze Mac.

Odpowiedzi:


3

Za to, co jest warte: napotkałem podobny problem: bardzo mały plik do pobrania (14,5 MB), który uruchomił się automatycznie po kilku sekundach ... wypróbowałem go dwa razy (za każdym razem instalacja nie powiodła się, dając mi błąd dotyczący uszkodzonych informacji na serwerze - nie jestem pewien, co to oznaczało, ale mogło to być związane z faktem, że zalogowałem się do MAS przy użyciu innego konta niż to, z którym zarejestrowałem się w publicznej wersji beta). W każdym razie po prostu spróbowałem jeszcze raz i po prostu kaprys przed kliknięciem pobierania nacisnąłem Alt na klawiaturze ... teraz pobiera pełną wersję. Wszystko to wydarzyło się w ciągu 10 minut.


To był najłatwiejszy sposób. Wystarczy Option + kliknij Pobierz. I pobrał pełną wersję, około 5,20 GB.
majidarif

1
Opcja + kliknięcie nie działa.
RHaguiuda,

2

Najpierw musisz zainstalować High Sierra, a następnie uruchomić go. W High Sierra otwórz Safari, a następnie otwórz ten adres URL, aby ponownie pobrać instalator:

macappstores: //itunes.apple.com/app/id1209167288

Tylko podczas pobierania z High Sierra dostaję instalator zawierający pliki instalacyjne , kiedy pobieram go w Sierra, mój instalator ma również około 8 MB, pliki instalacyjne są pobierane tylko podczas instalacji (nie mam pojęcia, gdzie system je przechowuje podczas instalacji).

BTW, jeśli chcesz nośnika instalacyjnego, utwórz zapisywalny plik DMG z Disk Utility(wystarczy 6 GB miejsca, upewnij się, że system plików to MacOS Extended, a nie AFP , pozostaw wszystkie inne wartości domyślne), wyjdź Disk Utility(w przeciwnym razie uniemożliwi to pewien rodzaj zapisu dostęp do tego nowego woluminu), otwórz Terminalaplikację, aby uzyskać okno terminalu, a następnie uruchom:

sudo "/Applications/Install macOS 10.13 Beta.app/Contents/Resources/createinstallmedia" --applicationpath "/Applications/Install macOS 10.13\ Beta.app" --volume "/Volumes/Untitled"

po wyświetleniu monitu wprowadź hasło administratora. Oto polecenie ponownie, z podziałem na czytelność:

INSTALLER="/Applications/Install macOS 10.13 Beta.app"
sudo                     \
  "$INSTALLER/Resources/createinstallmedia" \
  --applicationpath "$INSTALLER"      \
  --volume "/Volumes/Untitled"

Zajmie to chwilę. Wreszcie otworzyć Disk Utilityponownie wybrać Images > Convert..., wybrać obraz dysku, wybierz nazwę i wybierz Image Formatsię CD/DVD Master. Po konwersji masz obraz dysku, który możesz nagrać, aby uzyskać prawdziwy instalacyjny dysk DVD, który można również uruchomić.


1
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! To dość interesujące i różni się od poprzednich zapowiedzi programistów :)
Panda

Najwyraźniej ma to coś wspólnego z miejscem na dysku pozostałym na komputerze Mac - wątek MacRumors
Panda

@Panda Kiedy pobrałem instalator w Sierra i właśnie dostałem instalator 8 MB, miałem ponad 800 GB wolnego miejsca na dysku. Kiedy pobrałem instalator w High Sierra, miałem tylko około 150 GB miejsca na dysku (ponieważ właśnie utworzyłem mniejszą partycję do zainstalowania High Sierra), więc chyba że jest to problem z „zbyt dużą ilością wolnego miejsca na dysku”, jakoś wątpię :-P
Mecki

1
Wow, najwyraźniej to też nie to. Widzę, że niektórzy użytkownicy otrzymują plik 7,8 MB, podczas gdy inni dostają większy w Sierra, choć nie jestem pewien, dlaczego. Naprawdę dziwne: D
Panda

1

Pobierz macOSDeveloperBetaAccessUtility.dmg. Następnie na maszynie wirtualnej spróbuj zainstalować 10.13. Po zaakceptowaniu Regulaminu pozwól mu pobrać.

Nie klikaj przycisku Uruchom ponownie. Będziesz miał instalatora w swoim /macOS\ Install\ Data/katalogu.


Zawsze dostaję instalator 8 MB, ale ta alternatywa działała dla mnie
Perry

1

Dla innych, którzy tego szukają, wygląda na to, że InstallESD.dmgplik-kończy się na /macOS Install Data/początku właściwej instalacji. Po prostu pozwól mu zakończyć pobieranie, skopiuj plik, a następnie anuluj proces instalacji.


1

Miałem podobny problem z instalacją ostatecznej wersji High Sierra. Miałem macOS Sierra 10.12, a kiedy pobierałem instalację z App Store, zawsze jest to tylko 19,9 MB.

 • Najpierw usuń uszkodzony plik z aplikacji /
 • Czyściłem swój caché za pomocą CleanMyMac.
 • Ponownie uruchamiam komputer Mac.
 • Otwieram App Store i szukam aktualizacji i instaluję system macOS aktualizacji z wersją 10.12.6.
 • Wreszcie i po ponownym uruchomieniu aktualizacji otwieram App Store i bez problemu pobrałem High Sierra.

-1

Pobrany plik wydaje się uszkodzony lub niekompletny. Pobierz ponownie, aby zobaczyć, co się stanie, otwierając to w Safari: macappstores: //itunes.apple.com/app/id1209167288wprowadź opis zdjęcia tutaj

Pobrałem go i ma 5,26 GB, chociaż pobrał około 4,9 GB, jak wspomina App Store (myślę, że pobrany plik jest skompresowany).

Ponownie wspominam wam, że kilka razy zatrzymałem pobieranie z usunięciem aplikacji instalacyjnej ze startera i ponownie wznawiam pobieranie bez żadnych problemów i kontynuuje ono rozmiar wcześniej pobrany.


Dzięki za odpowiedź! Pobrałem kilka razy, ale nadal wydaje się, że ma 7,8 MB. Pomyślę, że zrestartuję komputer i spróbuję ponownie później.
Panda

Przepraszam, ale to, co mówisz, jest po prostu nieprawdą. Sama aplikacja instalatora ma w rzeczywistości zaledwie 7,8 MB. Nie mam pojęcia, co pobrałeś, ale mogę to odtworzyć na kilku systemach z kilkoma różnymi kontami. Dopiero po uruchomieniu instalatora (co zrobiłem, zainstalowałem dobrze! ) Reszta systemu jest pobierana, po prostu nie wiem gdzie. Dodaj obraz do odpowiedzi pokazujący, jak ta aplikacja instalacyjna ma 5,26 GB w twoim systemie. Przykro mi, ale w twoim przypadku muszę powiedzieć „pic albo to się nie stało”. Aha, proszę, zdjęcie z 10.12!
Mecki

@ Mecki Tak naprawdę natknąłem się na plik 5,26 GB w niektórych filmach na YouTube, więc myślę, że istnieje. Po prostu nie jestem pewien, dlaczego moje komputery Mac nie dostają tego. Ciekawe, czy wszystkie twoje systemy mają najnowszą wersję Sierra?
Panda

@Panda Tak, tak, zobacz moją odpowiedź. Istnieje, gdy pobierasz instalator w High Sierra, ale nie widziałem, żeby ktoś go pobierał podczas pobierania instalatora w Sierra (i wiele osób, o których wiem, już go wypróbowało)
Mecki

@Panda Dobra, zrobiłem zrzut ekranu i załadowałem go. Zrabuj z niego łupy. Nie wiem, dlaczego twoje pliki do pobrania są inne.
Mahdir
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.