Nie można utworzyć Apple ID z iOS witryny - Wystąpił nieznany błąd


8

Próbuję utworzyć identyfikator Apple ID z używanego telefonu iPhone 5, który kupiłem, ale nie działa.

Po awarii na iPhonie próbowałem go utworzyć ze strony internetowej, ale zawsze pojawia się komunikat „Wystąpił nieznany błąd”

Nie ma pojęcia, jak to rozwiązać.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Przede wszystkim nigdy nie należy publicznie pokazywać kodu weryfikacyjnego. Czy zdarzyło się to niedawno (dzisiaj), czy próbowałeś już od jakiegoś czasu?
N. Cornet

OK. Cóż, kod weryfikacyjny zmieniał się za każdym razem, gdy próbowałem utworzyć, więc nie sądziłem, że to problem. Próbowałem przez ostatnie półtorej godziny i to zawsze kończy się niepowodzeniem.
Fabrizio Mazzoni

Ok, jeśli chodzi o kod weryfikacyjny, to tylko to, że Apple tak mówi (najwyraźniej dla bezpieczeństwa). I zapytałem o to, ponieważ mógł to być system po stronie Apple, ale wydaje się , że nie ma w tym żadnego problemu ...
N. Cornet

Czy telefon mógł zostać skradziony?
Fabrizio Mazzoni

Nie sądzę, że może to prowadzić do tego problemu, ponieważ możesz utworzyć identyfikator Apple ID z dowolnego urządzenia (ale nie jestem w 100% pewien)
N. Cornet

Odpowiedzi:


1

Spróbuj użyć innej sieci, aby uzyskać dostęp do strony internetowej. Czasami zmiana sieci może powodować ten problem. Jeśli nie masz możliwości zmiany sieci, ponowne uruchomienie urządzenia może pomóc.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.