(MacBook Pro) Wi-Fi działa wolno dopiero po podłączeniu ładowarki


2

Mam dziwne problemy z Wi-Fi w piwnicy miejsca mojej dziewczyny. Początkowo myślałem, że to grube betonowe ściany blokujące Wi-Fi od routera na górze, więc kupiłem repeater, który zwiększył siłę sygnału, ale nie rozwiązał problemu.

Gdy mój laptop jest odłączony, Internet jest szybki zarówno na moim telefonie, jak i na dole. Po podłączeniu ładowarki do strony ładuje się powoli w celu przeszukiwania mojego telefonu i laptopa. Próbowałem różnych gniazd zasilania i usuwając wszystkie inne urządzenia z przedłużacza, ale problem pozostaje.

Myślałem, że zakłócenia mogą stanowić problem, więc włączyłem 5GHz na moim routerze, ale niestety nie dociera tutaj, więc utknąłem przy użyciu 2,4 GHz.

To MacBook Pro z początku 2011 roku. Kiedy jestem w domu, nie mam problemów z Wi-Fi podczas ładowania laptopa.

Jestem zakłopotany. Może energia pochodząca ze ściany wprowadza zakłócenia? Jeśli to pomaga, używam australijskiej ładowarki z adapterem na niemieckim gniazdku ściennym.

Dodano wyniki testu prędkości

Test 1 Bez Charger Pobierz 21.00MbpsUpload4.79Mbps

Test 2 z ładowarką ---- Pobierz _6.72Mbpsprzesyłanie3.35Mbps

Przetestuj 3 Bez ładowarki Pobierz 22.61Mbpsprzesyłanie4.70Mbps

Test 4 z ładowarką ---- Pobierz 21.85Mbpsprzesyłanie4.59Mbps

Test 5 Bez Charger Pobierz 22.69MbpsUpload4.50Mbps

Test 6 z ładowarką ---- Pobierz _2.89MbpsUpload Failed


2
Czy możesz wykonać testy prędkości zarówno z podłączoną ładowarką, jak i bez niej? Powinieneś to zrobić 2-3 razy, aby zobaczyć, czy uzyskasz w przybliżeniu te same wyniki. Następnie edytuj swoje pytanie za pomocą tych wyników, aby inni mogli zobaczyć, jak bardzo to wpływa.
N. Cornet

1
Pewnie zaktualizowałem pytanie. Nie jestem pewien, dlaczego test 4 był szybki z włączoną ładowarką, ale jest zdecydowanie wolniejszy przy podłączonej ładowarce.
rozdz.

1
Czy to oryginalna ładowarka Apple?
Allan

Tak, to prawda
rozdział

Czy skontaktowałeś się ze wsparciem Apple?
tpvasconcelos
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.