Wydaje się, że nie można przejść do trybu odzyskiwania Internetu


2

Przyniosłem Maca Mini (2009, myślę, że wcześniej, ponieważ miał dysk twardy 120 GB), z którego na początek zaktualizowałem go do dysku SSD 120 GB. Będąc moim pierwszym komputerem Mac odkryłem, że mogę go ponownie zainstalować przy użyciu trybu odzyskiwania Internetu, który, jak sądzę, był sposobem, w jaki zainstalowałem dysk SSD.

El Capitan działał na maszynie idealnie.

Jednak dysk SSD musiał zostać z niego wyjęty, aby w nagłych wypadkach zostać umieszczony na innym komputerze (Mac nie był ważny), a ostatnio został zastąpiony dyskiem twardym o pojemności 250 GB i podczas próby uruchomienia w trybie odzyskiwania Internetu nie ma teraz nic oprócz folderu z znak zapytania w.

Próbowałem wielu kombinacji klawiszy i szukałem rozwiązań online, ale żadnej nie znalazłem.

Najważniejsze, jak mogę go ponownie zainstalować? Nie mam dostępu do innych komputerów Mac, ale robię to na komputery z systemem Linux i Windows.

Odpowiedzi:


0

Odzyskiwanie Internetu nie jest dostępne na komputerach z 2009 roku. Zasadniczo potrzebujesz komputera Mac, aby utworzyć nośnik instalacyjny do instalacji systemu macOS, gdy nie masz dysku instalacyjnego lub systemu odzyskiwania systemu macOS . Możliwe jest utworzenie nośnika instalacyjnego systemu macOS za pomocą komputera z systemem Windows , ale nie mam z tym doświadczenia.


Możesz także zabrać go do Apple Store, a zrobią to za Ciebie. Łatwiej dzięki mini niż staremu Mac Pro;)
Tetsujin

Ostatnim razem musiałem to zrobić w inny sposób. Jednak sklep z jabłkami prawdopodobnie nie pomógłby, ponieważ przyniosłem go z drugiej ręki, a oni chcieli mnie naładować.
Ryan Walmsley

Mam Macbook z końca 2009 roku z ekranem 13 cali i funkcją odzyskiwania danych z Internetu. Chociaż nie mogę uzyskać dostępu do żadnego trybu odzyskiwania, proszę spojrzeć na moje pytanie? apple.stackexchange.com/questions/298969/…
Petruza
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.