Jak się dowiedzieć, czy mój iPhone jest zablokowany iCloud?


1

Mam iPhone 6, który kupiłem przez Internet. Podczas wstępnej konfiguracji wybrałem język i kraj, a także podłączyłem go do Wi-Fi. Jednak daje mi następujący błąd:

Twój iPhone nie mógł zostać aktywowany, ponieważ serwer aktywacji   nie można dotrzeć.

Czy to oznacza, że ​​iCloud jest zablokowany? A może po prostu potrzebuje karty SIM (jeszcze jej nie umieściłem)?

Odpowiedzi:


1

Jeśli masz kartę SIM, zdecydowanie powinieneś ją zainstalować i spróbować ponownie.

Biorąc jednak pod uwagę, że Twoja wiadomość jest o tym, że serwer aktywacji jest nieosiągalny, polecam także sprawdzenie Apple Status systemu strona. Tam sprawdź w szczególności kolor okręgu obok Aktywacji urządzenia z systemem iOS (zwykle wymienionego w drugiej kolumnie). Jeśli kółko nie jest zielone, spróbuj ponownie aktywować iPhone'a później.

Jeśli chodzi o Twoje obawy / pytania dotyczące ustalenia, czy jest to iCloud zablokowane, będziesz o tym wiedzieć, jeśli zostaniesz poproszony o zalogowanie się za pomocą Apple ID w celu jego aktywacji. Jeśli tak, to ma blokadę aktywacyjną.

Więcej informacji można przeczytać Znajdź blokadę aktywacji mojego iPhone'a .

Na koniec, aby uzyskać ogólne wsparcie dotyczące problemów z aktywacją, możesz skorzystać z: Jeśli nie możesz aktywować iPhone'a .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.