Jak zdalnie zasubskrybować podcast w iTunes?


2

Mam iPhone 3Gs zsynchronizowany z moim domowym komputerem (Windows Vista).

Ale spędzam większość dnia w pracy (co nie jest zaskoczeniem), nie mam iTunes na moim komputerze i nigdy nie podłączam do niego iPhone'a.

Często podczas pracy widzę link do podcastu, którego chcę później odsłuchać - ale nie mogę go subskrybować na miejscu (ponieważ nie jestem w pobliżu mojego komputera z iTunes)

Chcę zasubskrybować podcast na moim roboczym komputerze przez Internet (bez instalowania iTunes) i pozwolić, aby podcast czekał na mnie w iTunes na moim domowym komputerze.

Czy to jest możliwe? Nie mogę znaleźć czegoś takiego w iTunes i nie mogę znaleźć żadnej aplikacji lub usługi innej firmy, która mogłaby to zrobić.

Odpowiedzi:


1

Nie znam oprogramowania, które może to zrobić automatycznie, ale masz dwie możliwości:

1) Jeśli chcesz, aby podcast został pobrany i gotowy, będziesz musiał zdalnie sterować komputerem domowym i zrobić to normalnie, jakbyś siedział przed komputerem. (Przez VNC lub zdalne połączenie z systemem Windows)

2) Jeśli nie masz nic przeciwko zrobieniu tego w domu, możesz skorzystać z usługi takiej jak Dropbox i mieć plik tekstowy z adresami URL. Ponieważ Dropbox zsynchronizuje się automatycznie, możesz otworzyć plik, gdy wrócisz do domu, a adresy URL będą tam. Lub skorzystaj z usługi takiej jak Instapaper, aby zapisać adresy URL, które będą gotowe, gdy wrócisz do domu i zostaną dodane do domowego iTunes.


1

Inną opcją jest użycie aplikacji takiej jak Instacast . Instacast umożliwia zarządzanie i słuchanie podcastów w aplikacji bez korzystania z iTunes. Posiada własny odtwarzacz, 2x tryb odtwarzania, dwukierunkowe przeskakiwanie i obsługę AirPlay.

Odtwarzacz Instacast Pobieranie podcastu Instacast


0

Właśnie miałem opublikować skrypt Apple do obsługi subskrypcji pocztą, a potem zdałem sobie sprawę, że mówiłeś, że używasz komputera…

Chciałbym użyć czegoś takiego jak Instapaper lub nawet wysłać e-mailem link do iTunes do siebie, a następnie po prostu kliknąć linki po powrocie do domu.


Nie odpowiedź, ale komentarz do ghoppe (z jakiegoś powodu brak opcji komentowania), ale myślę, że przydałoby się opublikowanie tego skryptu.
Łagodny Fuzz,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.