Czy można skonsolidować muzykę kupioną w sklepach iTunes w różnych krajach za pomocą jednego urządzenia?


3

Moje główne konto znajduje się w kanadyjskim sklepie iTunes Store, ale chciałbym kupić albumy, które są dostępne tylko w japońskim i brytyjskim iTunes i mają wszystko razem na iPadzie. Czy można zmienić sklepy w aplikacji iTunes dla systemu Windows, kupić te albumy, a następnie przenieść je na iPada? A może jeszcze lepiej, czy będę mógł pobrać te albumy bezpośrednio z mojego konta na iPadzie? Niezależnie od sklepu, w którym kraju zostały pierwotnie zakupione?

Odpowiedzi:


3

Tak, jest to możliwe, ale może nie być całkowicie wygodne (tylko Ty możesz ocenić, jak wygodne jest to dla Ciebie).

Podsumowując, proces obejmuje:

  • Zmiana sklepu iTunes Store w aplikacji Windows na iTunes do japońskiego
  • Rejestracja konta w japońskim sklepie iTunes Store (nie możesz używać tego samego, którego używasz w Kanadzie)
  • Kupowanie żądanej muzyki w japońskim sklepie iTunes Store
  • Synchronizowanie tej muzyki z iPadem

Uwagi:

1 Musisz powtórzyć powyższą procedurę dla brytyjskiego sklepu iTunes Store.

2 Proces tworzenia kont w innych sklepach nie jest zbyt trudny, ale jeśli nie masz kart kredytowych wydanych w Japonii i Wielkiej Brytanii, musisz wykonać określone czynności.

3 Zakładając, że chcesz kupić muzykę, która nie jest bezpłatna, musisz to zrobić w odpowiedniej walucie (z kartami kredytowymi wydanymi w Japonii lub Wielkiej Brytanii lub poprzez wykorzystanie kart podarunkowych iTunes sprzedawanych w ich krajach ).

W podsumowaniu

Nie można używać karty kredytowej i / lub karty podarunkowej iTunes uzyskanej w Kanadzie dla japońskich lub brytyjskich sklepów iTunes. Musisz także przełączać się między sklepami, aby przeglądać / kupować zawartość. Wreszcie podczas synchronizacji muzyki z urządzeniem pojawi się monit o wprowadzenie identyfikatora i hasła konta używanego do zakupu synchronizowanych elementów.

Jak wspomniano powyżej, jest to możliwe, ale tylko Ty możesz osobiście zdecydować, czy jest to dla Ciebie zbyt niewygodne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.