Czy istnieje sposób na otrzymanie i przesłanie fali Wi-Fi z iPhone'a?


0

Chcę uzyskać przebieg Wi-Fi dla projektu obejmującego przetwarzanie sygnału, zastanawiałem się, czy ktoś z was słyszał o sposobie uzyskania takiego dostępu?


1
Masz na myśli maszynę, która odczytuje i pokazuje sygnały mikrofalowe przepływające przez powietrze?
kal-al

Idealnie, mam na myśli osadzony w urządzeniu, do prototypowania. Chcę odczytać sygnały, które telefon spowodowałby wszystkie zakłócenia, jakie mógłby uzyskać i emitować.
Nidupb

Być może powiązane, ale właśnie zdałem sobie sprawę, że jeśli Alt (Opcja) klikniesz ikonę WiFi na komputerze Mac, możesz kliknąć Otwórz Wireless Diagnostics. Stamtąd możesz kliknąć Okno na pasku menu, a niektóre z tych okien, takie jak Wydajność, mogą mieć odpowiednie wykresy. Nie jestem jednak pewien, czy tego właśnie potrzebujesz.
kal-al

Dzięki, właśnie to sprawdziłem, niestety te dane nie są wystarczająco wrażliwe do przetwarzania sygnału. W narzędziu znajduje się okno „wykrywacza”, które generuje pliki * .wcap, ale są to dane związane z pakietami.
Nidupb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.