Czy mój iPhone może mi powiedzieć, dokąd ostatnio chodzę?


9

Czasami dostaję bardzo rozmytą pamięć krótkotrwałą po zdarzeniu neurologicznym. Kiedy to się dzieje, mówiono mi, że często wychodzę i spaceruję. Chcę użyć mojego iPhone'a, aby dowiedzieć się, gdzie skończyłem chodzić, kiedy to się stanie.

Wiem, że stało się to dzisiaj. Dziennik ostatnich połączeń ujawnia, kiedy dzwoniłem i kogo dzwoniłem, kiedy to się działo. Ale z pewnością chcę poznać trasę, którą wyszedłem na zewnątrz. Przynajmniej czy mogę zobaczyć, gdzie zostały wykonane połączenia?

Kiedy miałem ten problem z pamięcią, raz uruchomiłem aplikację do śledzenia biegu, a ten monitor GPS oczywiście pokazał, gdzie chodziłem. Ale ponieważ ta aplikacja ogromnie zużywa żywotność baterii, nie mogę pozostawić jej zawsze włączonej w tle. Może ktoś może polecić aplikację o bardzo niskim zużyciu baterii, którą zawsze mogę uruchomić, która rejestruje moje współrzędne GPS?


2
Life360, jak sądzę, działałoby, być może także funkcja osi czasu w Mapach Google. Są też narzędzia do śledzenia aktywności, takie jak ruchy, które możesz wypróbować.
owlswipe

Odpowiedzi:


8

Opcja 1 - Historia lokalizacji w Mapach Google

Jedno z najłatwiejszych rozwiązań do śledzenia lokalizacji w tle, które wymaga bardzo małej ilości energii. Pobierz Mapy Google i włącz „Historię lokalizacji”.

Jak włączyć Historię lokalizacji w Mapach Google

  1. Otwórz Mapy Google
  2. Wybierz Menu, a następnie Ustawienia
  3. Kliknij opcję Treść osobista, a następnie przewiń w dół do „Ustawień lokalizacji”
  4. Kliknij, aby włączyć „Usługi lokalizacyjne są włączone”.
  5. Opcja Ustaw usługi lokalizacji jest ustawiona na Zawsze z ustawieniami systemu iOS.

Później możesz wyświetlić odwiedzone lokalizacje na google.com/maps/timeline lub na karcie „Oś czasu” w Mapach Google.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Opcja 2 - Apple Frequent Location History

iOS ma funkcję zwaną częstymi lokalizacjami zbudowanymi przez system. Apple zapewnia mniejszą historię lokalizacji i szczegóły. Aby uzyskać dostęp do informacji:

Przejdź do „Ustawienia”> Prywatność> Usługi lokalizacji> Usługi systemowe> Częste lokalizacje.

Niektóre z często odwiedzanych lokalizacji znajdziesz, jeśli zostały już włączone.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Opcja 3

Jak wspomniano w komentarzu Owlsnipes, Moves (przejęty przez Facebooka) to monitor aktywności działający w tle, który może rejestrować wszystkie ruchy i klasyfikować je jako bieganie, chodzenie i kierowanie pojazdem. To całkiem fajna aplikacja, z której korzystałem już wcześniej.


2
Chciałem tylko wspomnieć, że Google Maps „Oś czasu” działa świetnie. Udostępnianie danych logowania pozwala innym osobom zobaczyć moje lokalizacje. I zużycie baterii nie jest wykrywalne. świetne rozwiązanie.
raczej
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.